Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat ve Satışı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilhami71 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,742

Etiketler
Ynt: Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat Ve Satışı

Güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim,

gazlı amortisör yazmışınız ilk resimde tentenin içinde makas sistemi gibi birşey gördüm,kapanışını video olarak yükleyebilirseniz çok iyi olur. Maggiolina'yı kullananlardan incelediğimde tente alt parçaya dıştan monte edilmişti,bu sayede yağmur yağdığında
alta su girmesini önlemişti. Tente kumaşınızın özellikleri yağmur rüzgar geçirgenliğini test ettinizmi bilgi paylaşırmısınız.

Selamlar

çok güzel olmuş aslında biraz daha detay verebilirseniz veyatta açılması, kapanması gibi videolar koyabilirseniz çok iyi olur. ama emeğinize sağlık yolunuz açık olsun..

Bursa lı bir karavancı olarak özellikle tebrik ederim.Benim sormak istediğim bu sistemi volkswagen T5 in üstüne (aracın tavanı kesilerek *Westfalia tarzı= içeriden açılacak şekilde yapabilirmisiniz?

demek istediğim şu:

http://www.youtube.com/watch?v=jqf1rjBgK-k

http://www.youtube.com/watch?v=hhC1QiO_8mQ

http://www.youtube.com/watch?v=hhC1QiO_8mQ

aramıza hoşgeldin ,İlhami bey tekrar kutlarım sizi,becerileriniz ve ufkunuz çok geniş,buradaki arkadaşlar sana soluk aldırmıyacak haberin olsun,size söylediklerimin boş oladığını anlıyacaksınız ,hayırlı satılar dilerim Haşmet

marmaris cubucak tatil kampından....ilhami 0 5362757384

100 6701

100 6702

tesekkur ederim hasmet bey siz degerli dostlarımızın sayesinde olacak nasipse.....

Güzel bir çalışma Nevzat ve Levent beylerin sorularının cevabını sabırsızlıkla bekliyorum.Kolay gelsin

Tebrik ediyorum sizleri..çok başarılı buldum..T4 serisi için westy tipi uygulama yaparsanız şayet ..T3 westy mi hemen elden çıkarabilirim..sevgiyle kalın

levent bey sistem aynı baza sistemi ve maggiolina dan esinlenerek yaptık hani derler ya tıpkısının aynısı :(
baza amortisoru kullandım elinizle cok hafif bir kuvvet uyguladıgınızda acılıyor
kumas ozel cadır kuması hava geciriyor ama su gecirmiyor
kumasta ve sistemde siz degerli dostlarımızın istegi dogrultusunda degisiklik yapabilirim

t3 ve t4 serisi icin ikinci kat olarak calısma yapabiliriz tel ulasırsanız detaylı bilgi verebilirim

nevzat videoları seyrettim ust kalıbı yaparız ancak yatak olayını anlamadım musait zamanınızda beni ararsanız goruselim ilhami 0 536 2757384

ilhami71' Alıntı:
nevzat videoları seyrettim ust kalıbı yaparız ancak yatak olayını anlamadım musait zamanınızda beni ararsanız goruselim ilhami 0 536 2757384

Ilhami bey oncelikle tebrik ederim.

Nevzat beyin, benim ve bir cok arkadasin merak ettigi su. Bu yukselebilir cadiri yaparken aracin onune gelecek bir kisimda yaklasik 100cmx100cm seklinde bir bosluk birakacaksiniz. Videolardaki gibi arac tavani kesildikten sonra sizin yaptiginiz cadir mekanizmasi aracin tavanina yerlestirilecek. Burada onemli olan arasin icine su almiyacak bir sekilde yerlestirilmesi. Sizin once birakacaginiz 100cmX100cm lik bosluk sayesinde tavan yukseldiginde alcak minibuslerin( Ornegin transporter) icinde ayakta durulabilecek. Yine bu bosluktan yukari cikarak yukarda yatilabilecek. Yatak yaparken bu 100X100cm lik bosluk bir ekstra parca ile kapatilacak.

Ornegin disaridan bu araca benziyecek:

Hqdefault

Ekli dosyalar

• mercedes_benz__vito_f_110_td_westfalia_pop_up_roof_1999_14_lgw.jpg
    mercedes_benz__vito_f_110_td_westfalia_pop_up_roof_1999_14_lgw.jpg
    37.6 KB · Görüntüleme: 472

melih bey slm tavan kenarlarına su iceri girmesin diye iki cm gibi dısa bukulerek bu sorun cozulebilirnir

Yani ornek resimdeki araclar gibi tavana kesilip sizin cadirinizda tavana sifir monte edilebilir diyorsunuz. Dogru mu anliyorum?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri