Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat ve Satışı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilhami71 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,735

ilhami71

Ana Kamp
arac ustu cadır tamamen fiber glas malzeme dayanıklı acması 30 sn kapaması 30 sn basit ve kulanıslı ister araca ister romorke monte edilebilinir avrupası 3000 euro yerli turk malı 1000 euro

Ekli dosyalar

• Görüntü0178.jpg
    Görüntü0178.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 1,032

Etiketler
Ynt: Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat ve Satışı

arkaslar 0 536 2757384 den ulasabilirsiniz yerim bursa otosansit deyim

Grnt0180

ARAC USTU CADIR ACMASI VE KAPAMASI 30 SANİYE GİTTİGİNİZ HER YERDE EVİNİZ HAZIR AYNI ZAMANDA ROMORK UZERİNE DE MONTE EDİLEBİLİNİR

Grnt0178

YENİ MODEL ARAC USTU CADIR 0 536 2757384 İLHAMİ

Grnt0177

İSTEYENE ROMORK UZERİNE MONTE EDİLMİŞ VE ROMORK KISMI İKİ KİŞİLİK YATAK OLARAK DİAZAYN EDİMİS DUBLEX KARAVANI DA VEREBİLİRİM 0 536 2757384 DEN ULASABİLİRSİNİZ

Grnt0176

Merhaba,

Konu başlığınızı düzenledim.

Gezenbilir forum da ki İlanlar bölümüne taşıyorum konunuzu.

Kampçılık sayfasında konu açmak isterseniz bu araç üstü çadırınız ile kamp yaparak etkinlik fotolarınızı paylaşmanız çok daha isabetli olur.

Bu arada çadırın ebatları hakkında da bilgi vermeniz lazım. Sadece fotoğraf ile açılan ilanlar pek beğenilmiyor.

İyi Çalışmalar.

Ynt: Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat Ve Satışı

elinize sağlık
kapalı halinin resmi ve iç hacim,
açık ve kapalı dış hacim ölçülerini verebilirmisiniz,hatta açma kapama videosu olsa daha süper olur,birde su geçirir mi,yani yağmurda içinde yatılabilirmi?

tebrikler güzele benziyor kullanıcı yorumlarınıda dikkate almak lazım tabi, ama cesaretlendirmekte lazım değilmi üreticiyi yolunuz açık olsun

Fiyatı uygun, biraz daha detay verebilirseniz, hatta videosu olsa daha çok ilgi çeker, iyi çalışma elinize sağlık .

200x130 cm ebatlarında istek dogrultusunda olculerde degisiklik yapabilirim
www.youtube.com/watch?v=UXVmZQFqoAs

http://www.youtube.com/watch?v=oqJYtbRVPxQ&feature=endscreen
buradaki gibi gazlı amtisor sistemi vardır 200x130 ebatlarında iki kişi rahat edebilmektedir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri