Yerli Çekme Karavan Üreticileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pasolvon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 104
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,214

pasolvon

karavansız karavancı
Yer
İstanbul
Web
kampingler.com
Genel anlamda tek bir yerde böyle güncel bir rehber bulamadığım için burada konusunu açma ihtiyacı hissettim. Alttaki listede yerli karavan üreticilerini ve internet sitelerinin adreslerini bulabilirsiniz. Liste alfabetiktir. Eklenmesini istediğiniz atladığımız bir üretici varsa lütfen belirtiniz listeyi genişletelim.

Așağıdaki Liste 01.05.2020 Günü Güncellendi

Başoğlu Karavan - Sakarya - BAŞOĞLU KARAVAN | Uncle Karavan, Caretta Karavan, Çekme Karavan, Caretta, Caravan, Karavan, Caravan Shop, Shop Karavan, Mini Caretta, Mini Karavan, Mini caravan,
Carpento Karavan - İstanbul – Kompakt Fonksiyonel ve Estekik | Carpento Caravan | Türkiye
Carvan Karavan - İstanbul - Carvan Design
Crawler Karavan - İstanbul - Anasayfa - CRAWLER
Doly Karavan - İzmir - Internet Sitesi Yok
Emeksan Karavan - Tekirdağ - Emeksan ® | Karavan ve Römork İmalat Sanayi | Çeki Demiri Servisi | Karavan ve Römork Yedek Parça
ERBA Karavan - Sakarya - ERBA KARAVAN - Evinizin Konforunda Bir Hayat
Filton Kompozit - Konya Filton, Konya Çeki Demiri, Karavan, Römork, Yük Taşıma Römorku, Av Römorku,
Geocamper Karavan - Tekirdağ - GeoCamper
Gündoğdu Karavan - İstanbul - Gündoğdu Karavan – Sizin için en iyisini yapmaya hazırız
Güney Karavan - Ankara - guneykaravan.com
Hotomobil - İstanbul - Hotomobil |
May Karavan - Manisa http://maykaravan.net/
NCR Karavan - Mersin - NCR KARAVAN
NK Karavan - Manisa - NK KARAVAN, karavan, karavan fiyatları, karavan satış, çekme karavan, karavan sipariş, karavan tamiri, sıfır karavan, çekme karavan, çekme karavan fiyatları, motokaravan, karavan fiyat litesi
Ortiz Karavan - İzmir - ORTİZ KARAVAN | ANASAYFA | İZMİR
Pigeon Karavan - Sakarya - White Pigeon Karavan | Özel Amaçlı Karavan | Çekme Karavan
Pino Karavan - Kocaeli - Ana Sayfa
Saly Karavan - Sakarya - Saly Karavan
Umarsan Rena Karavan - Sakarya - Umarsan Karavan - Çekme Karavan- Monoblok Karavan

Moderatör tarafında düzenlendi:

çok güzel bir derleme olmuş elinize sağlık. sayenizde bilmediğim firmaları tanımış oldum. aynı zamanda 2019 yılında üretici olup internet sitesi olmayan, youtube sayfası olmayan, karavanlarının video tanıtımı olmayan, derli toplu toplu kataloğu fiyat ve donanım listesi olmayan firmaları da üzülerek tanımış oldum. bence herhangi bir üretici için artık bu saydıklarım işin abc si olmalı artık. temennilerimiz bu yönde.

çok güzel bir derleme olmuş elinize sağlık. sayenizde bilmediğim firmaları tanımış oldum. aynı zamanda 2019 yılında üretici olup internet sitesi olmayan, youtube sayfası olmayan, karavanlarının video tanıtımı olmayan, derli toplu toplu kataloğu fiyat ve donanım listesi olmayan firmaları da üzülerek tanımış oldum. bence herhangi bir üretici için artık bu saydıklarım işin abc si olmalı artık. temennilerimiz bu yönde.

İşinize yaradıysa ne mutlu bana. Bu arada umarsan Umarsan Cam - Karavan adresinde basitte olsa bir şeyler yayınlamış. Güncelleme süresi geçtiği için ekleyemedim. Bir yöneticimiz güncelleyebilirse sevinirim.

@Akdeniz45

Henüz yeni bir model tanıtmadılar. Fuarda sergiledikleri model var sadece.
------------------------------------------

Kafanda yeni satın almayı düşündüğün karavan konusunda birşeyler oluştu mu, merak ediyorum.
Düşüncelerini açarsan, belki yardımımız olur veya
sen bizlere bir şeyler katmış olursun..

Güney'den 4 m lik boş karavanı alıp,
Antalyada toplatan arkadaşımızın ustasına gitmeni öneririm,

Çok güzel bir işçiliği ve uygun fiyatı var.
Herhalde dürüst bir esnaf.
Fiyata ve gördüğüm işçiliğe bakarak öneriyorum.
Yalnız içini gereksiz mobilya ile doldurma ve
12 mm kavak kontra yeterli, fazla kalınlık fazla ağırlık yapar.

Dinçer merhaba.
Bak ustamız ilginç bir model yapmış.
NK dan devrim gibi proje 3.90 Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 774407577

Ve iddia ediyor ki,O1 belgesi var.
Bunu bir araştırmak lazım.
Ben vakti zamanında bu belgeyi istemiştim, Nazmi ustamızdan bir dönüş olmamıştı.

Belgeli karavanını satan birinden belge resimlerini istemiştim,
gönderdiği komik boş bir etiketti.
Yani ne etikette, ne de şaside lazerle veya el ile çakılmış, her bir karavana özel bir numara yoktu.
Yani geçersiz boş bir etiket çakılmı.

Acaba şu anda gerçek bir O1 belgesi aldı mı..?

Dinçer merhaba.
Bak ustamız ilginç bir model yapmış.
NK dan devrim gibi proje 3.90 Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 774407577

Ve iddia ediyor ki,O1 belgesi var.
Bunu bir araştırmak lazım.
Ben vakti zamanında bu belgeyi istemiştim, Nazmi ustamızdan bir dönüş olmamıştı.

Belgeli karavanını satan birinden belge resimlerini istemiştim,
gönderdiği komik boş bir etiketti.
Yani ne etikette, ne de şaside lazerle veya el ile çakılmış, her bir karavana özel bir numara yoktu.
Yani geçersiz boş bir etiket çakılmı.

Acaba şu anda gerçek bir O1 belgesi aldı mı..?

Abi maalesef bahsi geçen O1 belgesini ne görene ne duyana rastladım.

Ben de sordum 1-2 ay önce meraktan listeye eklerim haberini yaparım diye. İşleri çok yoğun galiba, henüz cevap gelmedi. Ne diyelim? Allah daha çok kazandırsın. :smiley:

Güney'den 4 m lik boş karavanı alıp,
Antalyada toplatan arkadaşımızın ustasına gitmeni öneririm,

Çok güzel bir işçiliği ve uygun fiyatı var.
Herhalde dürüst bir esnaf.
Fiyata ve gördüğüm işçiliğe bakarak öneriyorum.
Yalnız içini gereksiz mobilya ile doldurma ve
12 mm kavak kontra yeterli, fazla kalınlık fazla ağırlık yapar.

Merhaba @AKMühendis, bu Antalyadaki ustamız ile ilgili bilgiye nasıl ulaşabilirim, forumu taradım ama bulamadım. Önerdiğiniz gibi bir düşüncedeyim ama, burada bu işi yapabilecek eli ayağu düzgün bir usta sıkıntısı yaşıyorum. Ender beyden elektrik tesisatı vs. döşenmiş boş bir tane alıp burada detaylandırmak güzel bir fikir.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri