Yeniden Subaru...2007 Forester Ve Izlenimlerim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,803
Malum site zaten galericilerin mekani olmus. Sahibinden arac bulmak eskisi kadar kolay degil. Ancak soylediklerinizde haklisiniz. 3 galerici aradim. Birinde plaka sorgulatmamda kaza olarak devrilme yaziyordu. Bende sordum taklami atti ne oldu diye verilen cevap tam galerici işi "Bilmiyorum" sormazlarmi adama nasil bilmiyorsun diye. Hadi bilmiyorsun ne diye satiyorsun. Bir digerini aradim "abi turbo varmi araba da emin degilim vardir sanirim" diye cevap verdi. Hakikaten galericilere guven kalmamis. Bu arada subarunun kendi sitesinde ikinci el arac satisina yonelik birsey goremedim. Bende servis kayitli yada serviste satilan bir arac bulsam 3-5 bakmadan alacagim.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Ben boyaya takılmıyorum. Aldıgım araçta boya varki İstanbul aracını boyasız bulmak çok zor.Benim için önemli olan,büyük kazası olmasın,bakımları kayıtlı olsun,motor,şanzıman sıkıntısız olsun yeterli..
Değişen ve boya olması önceliğim değil..

Sony Xperia Z5

Bayraktar,Caddemotors ve Daloğlunun ilanlarını takip edin..
Araçları genelde takasla aldıkları için fiyatlar daha iyi oluyor ve kurumsal kimlikleri oldugu için sıkıntılı araçları alıp satma yapmadıklarını düşünüyorum

Sony Xperia Z5

Araçla ilgili bilgi konusunda bildiğim kadarıyla yardımcı olurum. Memur oldugum için araç,hem hesaplı, hem bakımlı, hem de bana masraf çıkarmamalı :smiley:

Sony Xperia Z5

Ben boyaya takılmıyorum. Aldıgım araçta boya varki İstanbul aracını boyasız bulmak çok zor.Benim için önemli olan,büyük kazası olmasın,bakımları kayıtlı olsun,motor,şanzıman sıkıntısız olsun yeterli..
Değişen ve boya olması önceliğim değil..

Sony Xperia Z5
Sizinle ayni fikirdeyim. Bende boyaya takilmiyorum. Netice itibari ile 9-10 yillik arac aliyoruz. Bahsettiginiz uzere buyuk kazasi olmasin servis kayitli olsun vs. Yorumlariniz icin tesekkur ederim. Bu arada bende memurum :smiley: Benide bu arac uzmez diye dusunuyorum. Takildigim konu yada arac olursa bu ilan basligi altinda size sormamda bir mahsur yoktur umarim. Bahsettiginiz firmalara birazdan bakip arac olup olmadigini kontrol edecegim.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni hedefi belirledim..
2 cm get,215 70 r16 Bf :smiley:
E10a6608d9979bc8a6bc3a1db76f4b8f

Sony Xperia Z5

İlk Fethiye şehiriçi ölçümümü yaptım,103.4 km de 60,52Tl benzin aldı. Litresi 4,99Tl

Sony Xperia Z5

Arkadaşlar üç yıla yakındır 2007 subaru forester kullanıyorum daha önce suzuki grand vitara, Nissan Qaskhai kullandım ford pikup kulandım ama hiçbir Suv Subarunun verdiği güveni, gücü ve zevki vermedi ilk sahibinden 120 000 de ben aldım kendim lpg taktırdım ama kesinlikle ustasını bulup OBD' li lpg kiti taktırın üç yıldır lpg ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım performansındada hiçbir değişiklik olmuyor bire bir uyum sağladı hiçbir sorun yaşamadım ve kesinikle herkese subaru tavsiye ederim sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım bildiğim kadarıyla

Arkadaşlar üç yıla yakındır 2007 subaru forester kullanıyorum daha önce suzuki grand vitara, Nissan Qaskhai kullandım ford pikup kulandım ama hiçbir Suv Subarunun verdiği güveni, gücü ve zevki vermedi ilk sahibinden 120 000 de ben aldım kendim lpg taktırdım ama kesinlikle ustasını bulup OBD' li lpg kiti taktırın üç yıldır lpg ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım performansındada hiçbir değişiklik olmuyor bire bir uyum sağladı hiçbir sorun yaşamadım ve kesinikle herkese subaru tavsiye ederim sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım bildiğim kadarıyla
Hangi kiti taktırdınız? Güncel tüketim değerleri nedir lpg de?

Sony Xperia Z5

Hangi kiti taktırdınız? Güncel tüketim değerleri nedir lpg de?

Sony Xperia Z5
AKL OBD'li bokser motor uyumlu bir kit taktırdım ve mükemmel uyumlu bir kit kesinlikle tavsiye ederim

Aracın kazasız belasız hayırlı olsun üç yıldır aynı modelin siyah rengini kullanıyorum ve yeni kasası için satmaya karar verdim ve suv araca binmeye devam ettiğim sürece subarudan başka bir suv düşünmüyorum ve herkese tavsiye ederim yardımcı olacağım bir konu olursa elimden geldiğince yardımcı olurum lpg taktırırken mutlaka OBD'li kit taktırın üç yıldır kulanıyorum hiç bir sorun yaşamadım

DSC00958

DSC00960

DSC00963

ŞEHİR İÇİ TÜKETİM AŞŞAĞI YUKARI 30 KURUŞ ŞEHİR DIŞI 21 KURUŞ GÜNCEL FİYATARLA
AKL OBD'li bokser motor uyumlu bir kit taktırdım ve mükemmel uyumlu bir kit kesinlikle tavsiye ederim

Aracın kazasız belasız hayırlı olsun üç yıldır aynı modelin siyah rengini kullanıyorum ve yeni kasası için satmaya karar verdim ve suv araca binmeye devam ettiğim sürece subarudan başka bir suv düşünmüyorum ve herkese tavsiye ederim yardımcı olacağım bir konu olursa elimden geldiğince yardımcı olurum lpg

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR