Yeni Yılınız Kutlu Olsun

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 159
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,672

Etiketler

Ynt: Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni yılda sağlık, huzur, barış, bol kazanç, dostluklar,mutluluklar hepimizin olsun.. Umutla girip mutlulukla bitireceğimiz bir yıl olsun :smiley:

Happy-New-Year-Party-Animals-Animation-1.gif

Mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı, bol kazançlı :smiley: , sevdiklerinizle birlikte mutlu yıllar diliyorum, hepimizin yeni yılı ktlu olsun :smiley:

Yeni yılın öncelikle,

Sağlık huzur ve mutluluk,

Sonrasında...

Olmayanlar için güzel güzel karavanlar, yeni yeni başlangıçlar,

Başlangıcı olanlar için kolaylıklar,

Karavanı olanlar için bol geziler, güzel güzel fırsatlar,

Fırsatları değerlendirebilenler için de daha daha iyilerini getirmesi dileği ile...

Karavanı olan olmıyan, doğayı ve kampçılığı seven bütün dostların yeni yıllarını kutluyorum.

tüm herkesin yeni yılı kutlu olsun veeeeeeeeeeeeee yeni senede bol para kazasız belasız sene dilerim nice senelere hep beraber :smiley:)

Arkadaşlar,

Yeni yılın hepinize huzur, mutluluk ve sağlık getirmesi temennisiyle...

Hepinize güzel gezilerle dolu bir yıl diliyoruz. :smiley:

Ferhat Şirin

Tüm dostların yeni yılı kutlu olsun,herkese önümüzdeki sene sağlık sıhhat ve bol geziler yapacak para diliyorum karavanı olmayan arkadaşlara karavan diliyorum,yapmakla uğraşan dostlara en kısa zamanda tamamlamayı diliyorum. ;D

bende herkesin yeni yılını kutlar herkeze saglık mutluluk getirmesini dilerim .İyi seneler

Tüm dostlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri