Yeni Offroadcuyum Tavsiyeleriniz Altın Niteliğinde

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Betulakın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,770

Etiketler

Evet helezonlu aracım nereden yükseltme yaptırayım birde diğer parçalarıda sipariş vereyim diyorum
Şu anlık subap ayarı yaptırmam lazımmış öyle dedi usta
Bu arabayı ıstanbuldamı adanadamı kullanacaksın sen yoksa yaptırıp mı getireceksin

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

31.10.5 15 extreme Baktığımda herkes bundan kullanıyor bende bundan düşünüyorum fikirleriniz nedir birde ne kadarlık bir yükseltme yapmam gerekir
Yükseltme yapmadan hangi lastik boyutlarını kullanabilirim
Güzel lastik tak bence direk bende kullanıyorum gayet memnunum ayrıca sen 10 cm bi yükseltme yapsan sana yater

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

malzemeler dahil ise makul fiyat @klorr ve @ilker 72 ninde fikirlerini alalım İstanbulda kaça yapılabilir.

Ramazan bu konulara daha hakim, samuyu komple söküp topladı.
Ben kampçıyım bide lojistik destek sağlarım lazım olan, olmayan ihtiyaçtan iki kat fazla kamp malzemesiyle yanlarına giderim:smiley:;). Gerçi bu aralar hamallığı azaltmak için götürdüğüm malzemeleri epey bi azalttım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri