Yeni Korando

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alicengiz07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,857

alicengiz07

Yeni Üye
Yeni korandolardan kullanan varmı? Sıfırı satılmıyor sanırım sport degil normal korando duster ile kıyaslayabilecek kimse varmı acaba yada kullanıslılıgı vs olarak anltacak yardımcı olacak kimse varmı?

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Yeni korandolardan kullanan varmı? Sıfırı satılmıyor sanırım sport degil normal korando duster ile kıyaslayabilecek kimse varmı acaba yada kullanıslılıgı vs olarak anltacak yardımcı olacak kimse varmı?

Yine bir arap atiyla kara kacan karsilastirmasi korando dusterdan tum yonleriyle 50 gomlek ustundur. Ben iki araci da kullanmis biri olarak diyorum korando 172 beygir 360 torklu bir makina duster 110 beygir torkunu bilmiyorum 240 falandir , yakit korando 1.5 litre daha fazla yakar baska ozetliyecek bisey var mi ?

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine bir arap atiyla kara kacan karsilastirmasi korando dusterdan tum yonleriyle 50 gomlek ustundur. Ben iki araci da kullanmis biri olarak diyorum korando 172 beygir 360 torklu bir makina duster 110 beygir torkunu bilmiyorum 240 falandir , yakit korando 1.5 litre daha fazla yakar baska ozetliyecek bisey var mi ?

Ya mesela duster hafif oldugu icin hafif off road da camurda vs daha iyi falan diye okudum birde korando nun üretimi mi yok neden 2013 den daha yuksek model yok onu bulamadım sitesine girdim dort tane arac gorunuyor sahsuvarogullarında onda da korando sport var kasalı kamyonet normal korando yok.

Ya mesela duster hafif oldugu icin hafif off road da camurda vs daha iyi falan diye okudum birde korando nun üretimi mi yok neden 2013 den daha yuksek model yok onu bulamadım sitesine girdim dort tane arac gorunuyor sahsuvarogullarında onda da korando sport var kasalı kamyonet normal korando yok.

Korandonun uretimi var Turkiyeye getirmiyorlar neden ? 2000 cc gelse 180 bin etiket rakami olur tucson 4wd 2000 cc var da kac adet satabildi , vergiler herkes 1.3 arabaya binsin fiat reno araba satsin diye ayarlaniyor , dusterla da yeni kasa korandoyla da offroad yapilmaz ikisinin de sasesi yok monoblok ve on arka salincakli , korando gunluk kullanim icin ihtiyacim olsa direk alinacak bir suv duster tam bir teneke iki araci da kullanin anlarsiniz bi de forumda kyron alan bir arkadas var o da duster falan derken kendisi iki araci kullandiktan sonra dedi karsilastirmak gunah diye

Korandonun uretimi var Turkiyeye getirmiyorlar neden ? 2000 cc gelse 180 bin etiket rakami olur tucson 4wd 2000 cc var da kac adet satabildi , vergiler herkes 1.3 arabaya binsin fiat reno araba satsin diye ayarlaniyor , dusterla da yeni kasa korandoyla da offroad yapilmaz ikisinin de sasesi yok monoblok ve on arka salincakli , korando gunluk kullanim icin ihtiyacim olsa direk alinacak bir suv duster tam bir teneke iki araci da kullanin anlarsiniz bi de forumda kyron alan bir arkadas var o da duster falan derken kendisi iki araci kullandiktan sonra dedi karsilastirmak gunah diye

Demek istediginizi anladım benim sormak istedigim tam olarak su internette olsun gezenbilirdeki denemelerden vs lerden duster arazide (ust duzey off road dan bahsetmiyorum) gayet guzel gidiyor duster offroad vs diye grupların videolarından falan tkip ediyorum. Lakin size sordugum yada sormaya calıstıgım duster ın gittigi o camurlarda olsun arazide olsun doga gezilerinde olsun korando gider mi? Mesela duster bağımsız suspnsiyon var korando da varmı tam teknik ozelliklere erisemedim. Bunlrı merak ediyorum

Korando oradan hayli hayli gider helezonlu salincak vardir korando da bagimsiz suspansiyon bir kere aralarinda 62 hp fark var tork 360 o kg daki arac icin ne demek ?

Specifications: 2012 SsangYong Korando 2.0L diesel deluxe 4x4 auto iste buradan bakin ozelliklerine korando diesel specs derseniz daha detayli bilgi bulursunuz . Korando tam bir roket ilk geldiginde test surusu yapmistim adami koltuga yapistiriyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri