Yeni Kasa Sorento Hakkında.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Seref Goren Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,182

Seref Goren

Ana Kamp
Herkese iyi forumlar,

2016 ve üzeri 2.0 litre dizel 4x4 sorentolar hakkında yorum ve görüşlerinize ihtiyacım var. 7 koltuklu dizel ve otomatik bu fiyatlara (200-250K TL) başka araç bulamadım. Almayı düşünüyorum.

Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim,

Sevgilerle

Etiketler
yeni kasayı diyorsunuz sportage ile çok benziyorlar detaylı bilgim yok fakat, bunlarda motor seceneği var ve bazı arkadaşlar benzinli veya dizel turbosuz veya 1.6 almışlar ki şikayetciler motor bağırıyor fakat gitmiyor, diye sitem edince fanları tarafından üye olduğu guruptan uyarı alıp uzaklaştırılıyor.
bende şöyle bir kanıya varıyorum kasa büyük geliyor 1.6 motor için ve yürümüyor ama 2.0 dizel mutlaka turbodur beklentileri karşılar herhalde

1.6 motor sorento mu var? bence görünüşü şahane bir araba.

Yanlış anlaşılma olmuş sportage a gitmiş beyfendi oysa ki konu sorento.

:smiley:

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba
Uzun zamandır foruma girmediğim için başlığını yeni gördüm.
2016 model sorentom var bilmek istediklerlinizi elimden geldiğince cevaplayabilirim.

Arabadan kısaca bahsetmek gerekirse
Ruhsat verilerine göre 1948 kg sürücüsüyle 2000 kg geçen bir ağırlığa sahip 19 jant lastik kullanılmış
Yakıt kullanıcısına göre değişeceğini düşünüyorum ben biraz seri ve hızlı kullanım yaparım şehir içi dışı ortalama 9 lt civarında oluyor. Ağırlığına göre seriliği şaşırtıcı derecede iyi. Konfora gelince bundan önceki aracım 2015 volvo s80 di onla mukayese edemiceğim kadar farklı s80 çok sert kalır yanında sarsıntısız ve lakalardan çok güzel geçişi var. offroad kullanımı pek yapmadım sadece kumsal da deniz kenarına kadar gittim 4x4 ü denemek için gayet başarılıydı zaten almadan 3 ay gibi bir süre youtube incelemesi yaptım özellikle ruslar bayağı iyi iş çıkarmışlar Arabanın özelliklerinde nerdeyse herşey var bütün koltuklar deri ve ısıtmalı ayrıca ön koltuklarda soğutma , istenirse 7 kişilik , adaptif cruise, şerit ikaz, kör nokta , 360 kamera ,4x4 kilit (genel kullanımda önden çekişli gerektiğinde otomatik devreğe giriyor) tavanda açılabilir panoramik cam hatırlayabildiklerim bu kadar
Bu arabayı tavsiye edermiyim ? Kesinlikle :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR