Yeni Karavanım 17m3 İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Turan YUCEL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 179
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 83,380

Turan YUCEL

0 538 812 84 48
Yer
İSTANBUL
Aracım Peugeot 2008 model 17m3. Aracımın bakımların yaptırdıktan sonra imalat kısmına geçmiş bulunmaktayım, aracım arka tarafta ranza 2x2 =4 kişilik. oturma grubu 2 kişi yata bilecek toplamda 6 kişilik olacak. Bu araçta klima orta boy buzdolabı, şofben olacak. Camlar orjinal karavan camı, 1 tane 40x40 heki olacak. yatak başlarında küçük camlar ve banyo camı ve dış duş konulacak.Aracımın imalatına yaklaşık 15 gün önce başladım .

Selamlar Turan.

563053 10151871361269210 1742154698 n

Etiketler

Ynt: Yeni Karavanım 17m3 İstanbul

Turan bey başta atilla bey olmak üzere 17 m3 modası sardı dörtbir yanımızı ,düşünüyorumda benim vitonun (yüksek tavan olmasına rağmen) 2 katından fazla hacim.Ağdalı ağdalı yazıyorsunuz, ben garip ise hergün pehlivan tefrikası okur gibi takip ediyorum
.Bu kompleksi üstümden atamazsam vede rahatsızlanırsam bu böyle bilineki: iyileşmem için gerekli bilumum doktor ve reçete
masraflarımı bütün 17 m3 imalatçıları arasında bölüştereceğim (tabii ki kafadan atilla beye 2 hisse düşecek.)
Şaka bir yana çok mutlu oldum hayırlı olsun.Bir evvelkinden güzel olcağı kesin hararetle takip edeceğiz.
slm.
ersin

varsın' Alıntı:
Turan bey başta atilla bey olmak üzere 17 m3 modası sardı dörtbir yanımızı ,düşünüyorumda benim vitonun (yüksek tavan olmasına rağmen) 2 katından fazla hacim.Ağdalı ağdalı yazıyorsunuz, ben garip ise hergün pehlivan tefrikası okur gibi takip ediyorum
.Bu kompleksi üstümden atamazsam vede rahatsızlanırsam bu böyle bilineki: iyileşmem için gerekli bilumum doktor ve reçete
masraflarımı bütün 17 m3 imalatçıları arasında bölüştereceğim (tabii ki kafadan atilla beye 2 hisse düşecek.)
Şaka bir yana çok mutlu oldum hayırlı olsun.Bir evvelkinden güzel olcağı kesin hararetle takip edeceğiz.
slm.
ersin
Ersin bey bir önceki aracım 13m3 idi bana küçük geldi, ama şimdi 17m3 oldu sanırım bitince buda küçük gelecek buda büyüyünce tır olacak galiba.:smiley: Çok teşekkür ederim.

Selamlar Turan.

bayar28' Alıntı:
kolay gelsın..bır an once bıtmesı dılegınlen selamlar..
Salih bey teşekkür ederim.şu anda karavanım mobilya montaj aşamasına geldi ince işçilik uzun sürecek sanırım.

Selamlar Turan.

Maşallah bayagı birşeyler yapmışsınız. Kolay gelsin; güle güle kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR