Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 707
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 175,712
Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

Evet Yavuz Beylerle çok güzel bir ortam yaşadık ve kendileri bu gün Akbükten ayrılıp Milas örene gittiler.Ve onları tanımaktan çok menun oldum iyiki varlar ve Gezenbilir ailesi bu değerli dostlarımızı unutmasın biz ve bizim gibi devamlı gezenler bu sitede herzaman var olacaklardır biz burda rahatız çünkü sizler varsınız ve sizler insana değer verenlerdensiniz.Hepinizin gezisi kasasız belasız geçsin.Saygılarımla

Etiketler

Ayhan bey muhabbetiniz bol, keyfiniz daim olsun. Aslında bize çok yakınsınız ama biz bu bayram İstanbul seyahati planladığımız için sizlerin yanına gelemiyoruz. Belki bayram dönüşü buralarda olursanız buluşur, görüşürüz. :smiley:

Değerli dostum gönüller bir olsun ben bugün Kuş adasına döndüm izmir gurubu buraya gelince ısrarlarına dayanamadım onlarla birkaç gün geçireyim.Salı sabahı çıkacam burdan inşallah başka zaman bir yerlerde görüşürük.Saygılar

Ayhan abi, Yavuz abi Ülker abla ve adını bilmediğim Ayhan abinin değerli eşi inanın siz değerli büyüklerimizi böyle karelerde görmek beni o kadar mutlu ediyorki iyiki varsın GEZENBİLİR AİLESİ... Tunay

Tunay kardeşim çok teşekkür ederim ve bayramın kutlu olsun .Eşim Ayla Hanımında selamlarını ileteyim.Saygılar

Keyifli geziler Ayhan abi.
Aslın da keyif aldığınız da her halinizden belli oluyor.
Keyfiniz hiç bozulmasın

Değerli dostlar kuş adası bitti şimdi selçuk ve efes vardı bu günkü pogramda ve kuş adasında yanımıza kendi karavanını yapanlardan Ahmet Güngör kardeşim geldi yine karavan muabeti tabiki ve karavanını gezdim ve hayran kaldım bu kadar tıtızlıkle yapılan ve full bir karavan onunla tanışmak güzeldi.Ve ayrıca selçuktan biraz foto yükleyelim sıkılmayasınız ben sizin için varım espirisi bile güzel.Saygılar

IMGP5968

IMGP5967

IMGP5983

IMGP5970

Değerli dostlar Selçuk tan ayrılıp İzmire benim değerli dostum Ege Karavan sahibi Mehmet Kökçüye uğradım karavanımın bazı ayarları vardı onları yaptırmak için sağolsun Mehmet bey benim için dükkanını açtı ve beni karşılayıp bayram olması halınde aracımın ayarlarını yapıtı ve ben İzmirden ayrıldım.Ona burdan çok teşekkür ediyorum ve oradan ayrılmam biraz geç olunca Erdeke gitmem geceye kaldı bende akhisarda Ramiz koftecisi otoparkına çektım hem akşam yemeğini yedik hemde orda kaldık.ve bugün evimize geldik ve artık evimdeyim artık burdan gezen bütün arkadaşların dostların gezilerini paylaşarak yaza hazırlık yapmaya başlayacam.Hepinize çok teşekkür ediyorum yollarda ve kamp alanlarında beni ziyaret eden bütün dostlarıma Saygılarımı sunuyorum

Abi bir sezon boyu gezilerini bizlerle paylaşıp bizleri gönülden,de olsa oralara götürdünüz,ya iyiki varsınız. Abi sağol sevgi ve saygılarımızla Kardeş,lerin Tunay ve Tugay

Sağol benim değerli dostum ve hamşerim iyiki sizlerde bizler için varsınız ikinizide kutluyorum.Ve bir yerlerde karşılaşmak umuduyla Saygılar

Ayhan abi şimdi sıra tedavide. aman aksatmada seneye sıkıntın kalmasın.

abolgi' Alıntı:
Ayhan abi şimdi sıra tedavide. aman aksatmada seneye sıkıntın kalmasın.
Aynen doğru kardeşim şimdiden başladık fizik dedavi ve hareketelere.İnşallah yaza birşey kalmaz ve senle güzel bir karavan seyhati yaparız..Saygılarımla

Ayhan beyciğim, Allah kolaylık ve en kısa sürede eskisinden çoook daha iyi sağlık versin inşallah. :smiley:

VAP' Alıntı:
Ayhan beyciğim, Allah kolaylık ve en kısa sürede eskisinden çoook daha iyi sağlık versin inşallah. :smiley:
Ahmet kardeşim belki şimdi erken konuşmak ama ilk gezimin başlangıcı sensin bu kesin ama yinede kısmet diyecem.İlgine teşekkür ederim keşke sizin yolunuzda Erdeke düşsede burda hasret gidersek.Saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri