Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 707
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 175,754

58ayhan

Zirve
Yer
Balıkkesir
sevgili dostlarım çok uzun zaman oldu buralara bir şey yazmayalı.evet yazmadım çünkü gezi hazırlığıyla meskuldum karavanın yapımı karavanın eksıklerını tamamlayıp geziye çiktıktan sonra sizlerle paylaşmayı düşünmüştüm.şimdi Allah nasip ederse cuma günü yola çıkacam çıkmadan karavanımın görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim.saygılarımı sunar ve önerilerinizi beklerim

IMGP4558

Etiketler
Ynt: Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

58ayhan' Alıntı:
sevgili dostlarım çok uzun zaman oldu buralara bir şey yazmayalı.evet yazmadım çünkü gezi hazırlığıyla meskuldum karavanın yapımı karavanın eksıklerını tamamlayıp geziye çiktıktan sonra sizlerle paylaşmayı düşünmüştüm.şimdi Allah nasip ederse cuma günü yola çıkacam çıkmadan karavanımın görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim.saygılarımı sunar ve önerilerinizi beklerim

IMGP4561

evet şimdilik karavanımız bu içi müsayit deyildi ondan resim olmadı.helebet bir yerlerde görüşür karşılaşırız..rota izmir,didim bodrum sahilden marmaris yine antalyaya kadar olan bölümlerde neresi varsa orda kalarak.alanya mersin adana hatay gaziantep malatya sivas samsun sahilden dönüş bolu erdek son zaman nisana kadar Allah kaza bela vermezse gezi böyle

IMGP4562

Ayhan Bey, öncelikle yeni gezenevinizi güle güle, güzel gezi ve dinlencelerde kullanmanızı dilerim. :smiley:
Sanırım, Ege Karavan (Mehmet Kökçü) yaptı.

58ayhan' Alıntı:
evet şimdilik karavanımız bu içi müsayit deyildi ondan resim olmadı.
rota izmir,didim bodrum sahilden marmaris yine antalyaya kadar olan bölümlerde neresi varsa orda kalarak.alanya mersin adana hatay gaziantep malatya sivas samsun sahilden dönüş bolu erdek son zaman nisana kadar

* "İçi müsait değildi"yi biraz daha açabilir misiniz?
* Geçek, çok güzel; bayağı da uzun..

İyi yolculuklar!..

Cavid Sezen

Sayın 58ayhan , yeni karavanınız hayırlı olsun. kazasız - belasız ve cezasız kullanmanız dileği ile.

Ayhan abi,

Güle güle kullan yeni cevvali...
Cidden çok güzel görünür...
Keyifli gezilerde kullanmanı dilerim...

Ayhan Bey,

Yeni karavanınızı güzel günlerde, güle güle kullanın...
Hayırlı olsun..

Ülker&Yavuz

Ayhan bey çok güzel karavanıız, keyifli gezşleriniz olsun inşallah. :smiley:

Torunlarin 2.sini de okula baslatsak, herhalde 60'ından sonra sizler bizi de tekrar başlatacaksınız bu gidişle karavancılığın keyfine..?
::smiley:

Ayhan Bey, Ailenizle beraber iyi yolculuklar. Gerçekten çok güzel görünüyor. Kazasız belasız kullanın. Karavanın iç görünümünü ve gittiğiniz yerlerdeki anı ve fotolarınızı da paylaşırsanız seviniriz. Selamlar ve sevgiler.

Ayhan Bey, yeni karavanınızı güle güle kullanın.Hayırlı olsun..

Hayırlı olsun,çok güzel duruyor.Ailenizle birlikte huzurlu,mutlu,sağlıklı keyifli geziler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri