Yeni Karavan Buzdolabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nasah Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,460

Etiketler

Ben beğenmedim açıkçası, tasarım olarak mantıklı bulmadım. Sebepleri, bunun mutfak üstü dolabının yerini aldığını düşündüğümüzde;

- Buzdolabı ve içindekiler, yerini aldığı dolaptan ve içinde genelde saklanılanlardan daha ağır. O yüzden ağırlık merkezini yukarı alınmış oluyor.
-Mutfak/tezgah altı yerleştirilen buz dolabı, köşeli ve düzgün kenarlı geometrisi yüzünden alttaki çekmece/dolap sisteminin tasarımında az bir miktarda zorluk yaratıyor ama ulaşımı çok daha kolay oluyor.
-Videoda bahsedildiği gibi şişeleri koymak için bir yer yok. Yatay koyulan su/mevye suyu gibi içecekler çok sarsıntılı bir yolda patlayabilir(diyelimki kapağı gevşek kalmış).
-Uzun ince yapısından dolayı kapağını açtığınızda, üstten yada önden kapaklı buz dolaplarına göre çok daha fazla içerdeki hava dışarıya çıkmaktadır(ayrıca tavandaki sıcak havanın bu buzdolabının içindeki hava ile yer değişimi daha hızlı olacaktır)
-Ayrıca dolap gereksiz uzun olarak yer kaplamış.

Nacizane görüşüm gereksiz atraksiyon olmuş gibi :yum::yum: Ama neden böyle bir gereksinime ihtiyaç duymuşlar(elbet bir sebebi vardır) merak da ettim.

FİYAT...1000 TL DEN BASLIYOR
DEĞİŞİK EBATLARDA SIFIR , AZ KULLANILMIŞ İKİNCİ EL BUZDOLAPLARI DOLAPLARIN TAMAMI KOMPROSORLU OLUP EVDE KULLANILAN DOLAPLARLA AYNI SOĞUTMAYI SAĞLAYIP BUZ YAPMAKTADIR SAATTE 3 5 AMPER ARASINDA ELEKTRIK SARFIYATI VARDIR MESAJLARA CEVAP VEREMEYEBILIRIM TELEFONLA ARARSANIZ YARDIMCI OLURUM
51751398 10212962578634892 4415458042234011648 o nc cat110 nc htscontent frt3 2
Buzdolabı arayanlar için paylaşayım dedim.satıcıyı tanımıyorum.

12 volt ve kullanılmamış sıfır ise fiyat çok uygun . Lütfen telefonunu yazarmısınız

12 volt ve kullanılmamış sıfır ise fiyat çok uygun . Lütfen telefonunu yazarmısınız
Süleyman abi kopyala yapıştır yapmıştım,telefon numarasının çıkmadığını fark etmemişim kusura bakma.TF:0 554 134 7486 Şahsın ismi umut temur,ben bu ilanı facebook da görüp burada paylaştım belki birinin işine yarar diye.Yani ben bu kişiyi tanımıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR