Yeni Gezençi...İVECO 35-10 Turbo Daily

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan züğürt gezençi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 142
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,530
Yer
nallıhan-ankara
Adı : GEZENÇİ
Soyadı : İVECO
Doğ.Tar. : 2001
Tipi :35-10 Turbo Daily
Motor Hac. : 2800 cc

26 Ocak 2012 tarihinde İst.Kadıköy 1.Noterliğinde satın almış olduğum motokaravan olmaya aday aracımı bu gün itibarı ile İzmir'den Gömeç'e getirmiş bulunmaktayım.Yapılacak o kadar çok iş varkı plan bile yapamıyorum.Öncelikle muayene ve ruhsat işlerini halletmem gerekiyor.
Bu gün aracı almaya İzmir'e gittiğimde hoş bir sürprizle karşılaştım.
Aracı İzmir'de benim adıma teslim alan arkadaşım,Bornova da EGELİ Ülker-Yavuz çiftinin evlerinin dolayısıyla karavanlarının 100 m.ötesine parketmişti.Yavuz beyle 10-15 dakika kadar ayaküstü hasret giderdik. :smiley:

Yeni gezeni

Etiketler

Ynt: Yeni Gezençi...İVECO 35-10 Turbo Daily

Sami bey Hayırlı olsun, Niyet edilmiş iş Bitmiş iştir. :smiley: Saygılarımla.

Hayırlı olsun aracınız.

karavana dönüşmesini zevkle izleyecegim..ı

Sami abi çok güzel bir haber vermişsin. İnan karavansız kalamayacağını düşünüyordum ama bu kadar çok çabuk olacağını aklıma getirmemiştim. Kafanda binbir tilkinin dolaşacağı uykusuz geceler seni bekliyor :D :D :D
Hayırlı olsun. Güzel gezilerde kullanasın :smiley: :smiley: :smiley:

Sami Bey, dedeye de kampervan yakışır hani; çok sevindim, hayırlı olsun!.. :smiley:
Karar ne; yapmak mı, yaptırmak mı?

Selamlar.
Cavid Sezen

Sami bey hayırlı olsun sizler benim gibi karavan rüyası görenlere ilham oluyorsunuz.

Sami bey,
Tenı aracınız hayırlı ugurlu olsun gule gule kullanın
Keşke goruşebılbiş olsaydık.
Selamlar.

Sami bey, hayırlı olsun...Yaza yetişip yollara düşecek yeni bir çalışmanın daha eşiğindeyiz gibi görünüyor...Kolaylıklar diliyorum....

Yeni aracınızı iyi günlerde kullanın, Sami Bey.. Ondan çok güzel bir karavan oluşturacağınıza inanıyoruz. Kolay gelsin..

(Keşke zamanınız olsaydı da, daha uzun görüşebilseydik..) :( :(

.

Sami bey hayırlı uğurlu olsun.Sizin gibi tecrübeli bir kamp ,karavancıya iyi bir uğraş çıktı ;bizlerde takip ederek o sevinci sizlerle birlikte yaşayacağız.Tekrar iyi uğraşlar dileyim.SEVGİ ve SAYGILAR.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.