Yeni Forum? :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,111

Etiketler
Ynt: Yeni Forum? :smiley:

Forumun sadık ve gezi yazılarıyla katkıda bulunan naçizane bir üyesi olarak samimiyetle soruyorum. Sayfaların daha hızlı açılmasından başka, örneğin arayüz olarak eskisinden daha iyi olan nedir, gerçekten ayrıdedemiyorum. Gezenbilir'den vazgeçer miyim? Hayır. Çünkü bu forumun teknik altyapısını değil bünyesindeki tüm kurucular, üyeler dahil samimi ve düzgün insanlarını önemsiyorum. Sedat Bey, " Öyleyse Bayanlar Beyler, çıkın adam başı aylık 5-10 Liracık Sizlere forumun kralını yaparım, çünkü mesele zaman ve emekle ilgili!" diyebilir elbet tüm bu eleştiriler üzerine ve haklıdır da. Şahsen tanımıyorum kendisini, başlıbaşına bir işi ve hayat mücadelesi var muhakkak hepimiz gibi, yani bu forumun angaryası büyük özveriyle yaptığı bir gönül işi sanırım. Bilsin ki, onun ve arkadaşlarının sağladığı mecra sayesinde gittiğim yerleri burada paylaşıyorum. Gezenbilir son iki yılımda beni gezip görmek ve anlatmak adına ciddi anlamda motive etti. Dilerim bir gün teknik konularda herşey daha güzel olur, insani açıdan emin olun burası çok sağlam...

Elektronik aletlerden olabildiğince uzak durmaya çalışan hele bilgisayarın yanından TEĞET bile geçmeyen beni Mayıs 2009 yılında GEZENBİLİRE üye yaptınız.Sizin yüzünüzden FACEBOOK denen yerdede olduk sizin hiçmi başka işiniz ,gücünüz,aileniz,eşiniz,çocuklarınız,kardeşleriniz,ananız,babanız yokmu kardeşim bütün bunları ihmal edip bizim gibiler mutlu olsunlar diye bu kadar fedakarlığa katlanıyorsunuz,forumdaki bütün mesajları kontrol etme işi,yanlış yere yazılmış mesajları düzeltme işi,sayfaları topla,resimleri ayarla şimdide olmadı daha güzel verimli ve hızlı nasıl olunur yeniden düzenlemeler ayrıca foruma giremeyenlerin olur olmaz tepkilerine katlanmak onları kırmadan cevap yetiştirmek yahu sizinki akıl işi değil size yardımcıda olamıyorum halinizi gözümün önüne şöyle bir getirip size bakıyorum gözleriniz şişmiş içleri kan çanağına dönmüş neskafe içmekten ağzınız zehir gibi uyku çok az sadece şunu yapabileceğim Yüce Yaradan sizlere akıl sağlığı vücut sağlığı versin yardımını sizlerden esirgemesin dilerim.her şey güzel oluyor sayenizde selamlar

emeğinize sağlık çok güzel olmuş ama benim bir problemim var

(İnternet Explorer) ile giriş yapa biliyorum (Google Chrome) ile giremiyorum bir Hata gösteriyor

Bir Hata Meydana Geldi! Üzgünüz halilo11, bu forum'dan yasaklandınız!.
Yasağınızın bitiş süresi bulunmamaktadır.
yazıyor

Saygılar

Arkadaşlar Gezenbilirin her türlü etkinlik ve faaliyetlerden haberdar edilmek istiyorummm,önceden meilime cevap geliyordu, ne yapmam lazım acaba

Benim sorumda şu olacak eskisinde taks diye bir link vardı ona bakıp son yazılan konuları görüyordum şimdi nerden bakacam :smiley:)

Selamlar,forumun yeni ve hızlı halini bizlere hazırlayıp sunanlara teşekkür ediyorum,ellerine sağlık,benimde nacizane bir sorum olacak, acaba ilanı verilen ürünler satıldıktan sonraki ana başlığa satılmıştır ibaresi nasıl konuyor,hem bu sayede iki yıl önceki ilanlara gereksiz mesajlar atılmaz,teşekkürler.

celo53' Alıntı:
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Forum saati hala ileri hatırlatmak istedim.
Saygılarımla

Dostlar,Galiba saatla ilgilenen yok!!! Böyle giderse ilçemdeki 100 yıllık saat kulesinin fotosunu
koyacağım.Foto günde iki kez doğruyu gösterecek,forum saatıyla aynı.
Moderatörümüz galiba mart sonunu bekliyor,saatlar geri alındığında forum saatı doğruyu gösterecek.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR