Yeni Explorerim :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ThePunisher Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,017
Ynt: Yeni Explorerim :smiley:

valla cok cok tesekkür ederim,evet parca konusunda valla yardimci olursan cok sevinirim gecen aracimdaki sis fari (ön sis)cami kirildi yenisini sordum orijinal dedi 150TL yuh dedim ne bu ya ufacik bir cam parcasi,kaslin dedim,bagaja havuz bagaj ariyorum bulamadim temiz 2.elde olabilir ve havuzlu arac ici paspaslar. ne bileyim hava filitresi,enjeksiyon enjeksiyon kablolari vs. vs ama dediginiz gibi ilk is olarak iyi bir lpg ustasi bulmaya calisacagim ins. sitedende istanbul icin tavsiyesi olan vardir:smiley: hersey icin tekrardan tesekkür ederim

Etiketler

Şahsen ben kendim yapmaya başladım LPG ayarlarımı. Tasarruf yapacağım zaman başka ayar, kopacağım zaman başka ayar :smiley:

Aracimi binek arac almak istedigim icin elden cikarmak istiyorum,satilmasada ikinci arac olarak kullanmaya devam edecem,isteyene özelden aracim hakkinda bilgi verebilirim.Pazarlik sünnettir.Istedigim fiyat 25000TL sahibinde ilanim daha onaylanmadigi icin linki daha veremiyorum,onaylandiktan sonra burda linki paylasirim,aracin kaliteli kameram olmadigi icin eski resimleri kullandim en kisa zamanda güncel resimler eklenecektir ama hic bir farki yok :smiley: alana simdiden hayirli olsun.Almak istedigim arac BMW 645 ci 2004 arac hakkinda bilgisi,fikri olan varmi?

aracima 15000 TLye yakin masraf yaptiktan sonra, bazi maddi sebeblerden dolayi satmam gerekiyor malum siteye yeni ilan verdim belki yaninda olmaya bilir ilan no. 173830836 aracima maslakta GM American seviste bakimlari yapilmis ve kayitlidir benden önceki sahibide tesadüf aracini oraya götürüyormus,isteyen Tuna beyden araci sorabilir ve bilgisayarda kayitli olan tüm masraflari görebilir.Araca istedigim Fiyat 25.000 TL pazarlik adettir,sünnettir ve arac basinda yapilir.

Fiyati Güncelledim 23.000TL, azda olsa adettendir pazarlik payi vardir.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-0-masrafsiz-ford-explorer-4.0-v6-4x4-173830836/detay/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri