Yeni Explorerim :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ThePunisher Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,018

ThePunisher

Ana Kamp
Yer
Istanbul/Üsküdar
Merhaba Blazerden sonra 6-7 ay Fiat Punto (gecis dönemi icin arabasiz kalmamak icin) sürdüm CJ8,Tahoe,Defender derken birden bu güzel karsima ciki verdi ve ilk bakistaki ask hemen istemeye gidildi kahveler caylar icildi ve alindi :smiley: Allah sizlere daha iyilerini,güzellerini nasip etsin,herkese kazasiz belasiz sürüsler.

IMG 0846

IMG 0848

IMG 0851

IMG 0854

IMG 0855

Etiketler

Ynt: Yeni Explorerim :smiley:

kazasız belasız bol çamurlu günlerde kullanın :smiley:

aracınız çok temiz duruyor kaç model ve bir sakıncası yoksa kaça mal oldu. şu sıralar bende bakıyorum bu araçlara

97 model,gercekten temiz, önceki sahibi bayagi bir masraf yapmis,23.000Tlye aldim masrafsiz diye, arada araci taniyan vardi ona güvenerek ve araca yapilan masraflarin faturalarini görerekten aldim gerisi artik sans.

EĞER BU ARAÇLARDAN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞIMIZ VAR İ,SE BENİM ARACIMDA SATILIK
TÜRKİYEDEKİ EN İYİ 5 EXPLORER DEN BİRİDİR
BU DA LİNKİ
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-daha-temizi-yok-70823426/detay/

hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. bende explorer xlt düşünüyorum yakıtı, bakım masrafları vs. hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz?

Valla benzin yakitini daha ölcemedim ama LPG ile gecenlerde 90 lira gaz ile sehir icinde 170 km yaptim haftasonu canakkaleye gittim 93 TL gaz ile uzun yolda 240 km gittim

ThePunisher' Alıntı:
Valla benzin yakitini daha ölcemedim ama LPG ile gecenlerde 90 lira gaz ile sehir icinde 170 km yaptim haftasonu canakkaleye gittim 93 TL gaz ile uzun yolda 240 km gittim

peki hocam günlük kullanım için tavsiye eder misiniz? kullandığınız kadarıyla

HAYIR İMHOTEP ARACIM SATILMADI YENİ FOTOLARINI KOYMAK İÇİN DEĞİŞTİRDİM
BU YENİ İLAN NUMARAM 78193388 SAHİBİNDEN .COM
MAKSAT ARACIN SATILMASI DEĞİL DOSTA KIYMET BİLENE GİTMESİ
TÜRKİYEDEKİ EN BAKIMLI 5 EXPLORERDEN BİRİDİR
İLANIN AÇIKLAMASINI OKUMANIZ YETERLİ OLACAKTIR
SAYGILARIMLA.....

BU ARADA PUNİSTER ARACINIZ HAYIRLI OLSUN
AMA ARACINIZI EN KISA ZAMANDA İYİ BİR LPG CİDE BİR AYAR YAPTIRIN VE LPG ENJEKTÖRLERİNE BAKTIRIN
ARACINIZIN YAKITI ÇOK YÜKSEK
BENİM ARACIM LPG DE SON ZAMLARLA BİRLİKTE
ŞEHİR İÇİ 18 LİTRE KM DE 45 KURUŞ
ŞEHİR DIŞI 11 LİTRE KM DE 30 KR YAKIYOR--SABİT 110 KM HIZDA

emrex' Alıntı:
BU ARADA PUNİSTER ARACINIZ HAYIRLI OLSUN
AMA ARACINIZI EN KISA ZAMANDA İYİ BİR LPG CİDE BİR AYAR YAPTIRIN VE LPG ENJEKTÖRLERİNE BAKTIRIN
ARACINIZIN YAKITI ÇOK YÜKSEK
BENİM ARACIM LPG DE SON ZAMLARLA BİRLİKTE
ŞEHİR İÇİ 18 LİTRE KM DE 45 KURUŞ
ŞEHİR DIŞI 11 LİTRE KM DE 30 KR YAKIYOR--SABİT 110 KM HIZDA
Bütün sorun burda iyi bir LPGci,bir bulabilsem daha yeni LPGnin beyni degisti enjetörle bakmadilar bile asagi yukari 3 senelik atiker LPG aractaki,istanbulada bildiginiz tavsiye edebileceginiz LPGci varsa memnuyetle kabul edilir:smiley: birde daha var ama kisa dogru baska LPG düsünüyorum Explorerci olarak bu araclara en uygun en az ve kaliteli hangisini tavsiye edersiniz?? mesela prins? nasil?

bir ara benim aracım aşırı yakıyordu benzinde denedim
lpg de yaktığını benzinde de yaktı yani arada fark yoktu anladım ki sorun lpg de
iyi bir ustaya götürdüm
6 tane olan lpg enjektörlerinden 3 tanesinin çalışmadığını anladık ve değiştirdik
ben izmirde yaşıyorum o yüzden istanbul u pek bilmem bu konuda yardımcı olamam
ama yardım edebileceğim bir konu var
lpg de prins en iyi markadır
aracın özelliğine göre montaj ve işlem yapılır
ama şunu sakın unutmayın iyi marka yoktur iyi usta vardır
iyi bir usta tarafından takılan atiker, kötü montajlı bir prins ten daha iyidir
size tavsiyem iyi bir lpg ustası bulup lpg tesisatınıza komple bir baktırmanız
sizin için daha iyi ve daha az maliyetli olur
bu arada iki mesaj üstte sahibinden.comda satılık olan aracımın ilan nosu var
aşağı yukarı tüm parçaları yenilendi
artık en ucuza en iyi parça nerden alınır biliyorum
size her türlü parça konusunda yardımcı olurum
saygılarımla.....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri