Yeni Bir Samurai Heveslisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Görkem YENİ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,950
Merhaba,
ilk sahibinden 1998 model Suzuki Samurai jeep satın aldım.Araç oldukça iyi durumda ancak tente konusunda yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Etiketler
Antalya da ramazan tez usta var ona sorabilirsiniz.teli yoksa burdan atarım.onun cevresi geniştir.

son hali bu.siyah beyaz ve kırmızı kullandım komple bakım onarım (şanzuman şaft makas karbüratör döşeme basamak sele vb.) aksesuar ve bilimum işlere 3000 tl harcadım sanırım.Şuan araca bindiğimde keyifle biniyorum suzuki severler için en önemli şey huzur ve güven içerisinde aracına binmek.
Merhaba ben Naci. 2017 görkem beyin durumundayim şuanda bende samurayı tercih etmek istıyorum hiç bi bilgim yok anlamıyorum alırsam nelere dikkat etmem gerekıyo blsemde anlamam zaten bende sadece genlıkle kisa mesafeler arazı olarakta ava gidecem sadece bana tanıdığınız güvenılır bırısı şuanda samurayını sata varmı benım yer kırşehir şimdidn teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR