Yeni Bir Risk Mi Var ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kyenipazar41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,835

kyenipazar41

Kamp II
Herkese merhaba, bu sabah maalesef gazetede üzücü bir haberle karşılaştım , sevindirici tarafı can kaybı olmaması. Antalya'da park halindeki bir karavanın ve yanında duran bir kişiyi 15 metre havalandırıp öteye fırlatan hortum...

Karavancı arkadaşımızın bacağı kırılmış , kendisine geçmiş olsun , Burstner (gördüğüm kadarıyla) karavanda da ciddi hasar var.
İçinde uyuyan olsaydı Allah göstermesin kötü sonuçları olabilirdi.

Bu durumda son yıllarda şiddetini ve sıklığını arttıran fırtına , hatta hortum gibi meteorolojik olaylar yeni bir risk mi oluşturuyor dersiniz ?

Bu haberi görene kadar karavanda uyurken 15 metre öteye hortumla savrulacağım aklıma gelmezdi...
Tekneyi limana bağlar gibi biz de karavanları yere mi sabitleyeceğiz ??? :(

Etiketler
Bir kaç yıl önce aynı yeri gezmiştim.

Sel gelebilecek akarsu yataklarına yakın yerlerde konaklarken dikkatli olmak lazım ama hortumun zamanını ve yolunu önceden kestirmek zor. Yanlış zamanda, yanlış yerde olmak böyle bir şey olsa gerek.
Karavancıya geçmiş olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR