Yeni Aracım 2001 Pathfinder 3.5 Le

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ErdemTezeren Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,458

Etiketler

aynen benimde en sevdiğim kasa cok aradım zor buldum :smiley: istanbuldan antalyaya gittim. Bu arada bende tekrar ankaraya evime donecegim kısa sure sonra inşallah ankarada gorusuruz.

Merhaba.Sonunda bir Pathfinder sahibi oldum.Arac 2001 model 3.5 LE 142.xxx milde. Antalyadan satın aldım. 14 yasında bir araç olduğu için tabiki ufak tefek eksikleri sorunları var.Sizlerin yardımı ve fikirleriyle bunları gidermek istiyorum.simdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Erdem bey merhaba.Aracınız çok hoş görünüyor, rengide benim beğendiğim renk.Ankarada iseniz görüşmek ve bilgi alışverişinde bulunmak isterim.

teşekkür ederim. Ben Eryaman Dikmen güzergahında bulunuyorum. Uygun olduğunuzda konumunuza göre bilgilendirirseniz görüşebiliriz. Selamlarımla...

Merhabalar , umarım keyifli bir şekilde aracınızı biniyorsunuzdur . Kuzenim için bakıyoruz bizde bu aralar . 3,3-3,5 arasında kararsız kaldık . Kağıt üstünde 3,5 donanım ve motor olarak önde görünüyor açık ara . Acaba sorun çıkarma eğilimi (lpg kullanımı olacak) açısından iki motor nasıl . 3,3 olanlar 150 hp mi 2000 yılı için ?

Ben 2 senedir biniyorum herhangi bir sorun cikmadi. Ama 3.3 avantaji bence soyle alt devirleri 3.5 a gore daha canli sehir ici kullanimda avantaja donuyor ama genele bakilinca 3.5 farkli bi arac donanim ve perfotmans acisindan. Arti olarak 3.3 un parcasi daha fazla die biliyorum.

Alırken şafttaki vuruntu ve şanzımanı heralde biraz ekstradan kontrol etmek gerek . Başka dikkat edilmesi gereken konular varmı ? Lpg kullanıyormusunuz ? Prince dışında iyi uyum sağlayan marka/model varmı ? Süspansiyon konforu nasıl ? Genel olarak sizin dikkanizde olan konularda varsa bahsedebilirseniz sevinirim ? Teşekkürler ..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri