YDS GTX Modelleri Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cank Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,538
Ynt: YDS GTX Modelleri Hakkında

alitokucu' Alıntı:
bu botlarıda alınca ayak numaranızdan 1 numara büyükmü alıyosunuz yoksa tam ayak numaranızdamı alıyosunuz. bu botların önünde 2.6 mm güçlendirilmiş termoplastik bombe var diyo büyük gelip lacka olmasın sonra :D

Benim aldığım işime yaramayan modelde normal numara aldım. Almadan denemekte fayda var.

Etiketler
Ynt: YDS GTX Modelleri Hakkında

caner' Alıntı:
İlk tecrübelerim: soğuk ile ilgili bir sıkıntı yaşanmıyor, iyi sıcak tutuyor ama hafif buzlu zeminler olsun, asfaltta sertleşmiş kar olsun; basmayacaksın. Elbette basmama şansınız yok. Kayak deneyimi yaşatıyor.

Nihayet Yakupoğlu'ndan bir kişi kendilerine yazdığım emaili cevapladı. Bir dönem üretilen Moraine GTX modellerinde taban üretim hatası varmış. Bana da o denk gelmiş. Kendilerine gönderdiğim takdirde değişim gerçekleşecek ama tabi benim yurtdışından geri gönderip alma sürecim pek kolay olmayacak.

Eğer alacak olursanız bu üretim hatası konusunda bilginiz olsun dedim.

YDS KALAHARI GTX bot / YDS SWİFT) BAY-BAYAN SU GEÇİRMEZ WATERPROF
DEĞERLİ ARKADAŞLAR STOK FAZLASI BOTLAR
1. KALAHARİ SİYAH ( 42-43-44-45 NUMARA ARASI)
2. SWİFT GTX KAHVRENGİ VE SİYAH BOT ( 38-43 NUMARA ARASI)
BU KIŞ SOĞUK ŞARTLARINDA GORETEX ALABİLECEĞİNİZ EN UYGUN VE SAĞLAM BOTLARDIR.
*** SİPARİŞ
WHATSUPDAN: 532 5240190 SATIN ALABİLİRSİNİZ
KARGO DAHİL 1 ADET BOT FİYATI: 290 TL (81 İLE PTT KARGO İLE GÖNDERİLECEKTİR.)
FOTOĞRAFLAR KENDİ ÇEKİMİMDİR. ORJİNALDİR.
ÖDEME: EFT (HAVALE) KREDİ KARTI (ODEAL/ https\) YAPILACAKTIR.

Güvenlik Kontrolü Gerekli

YDS KALAHARI GTX bot / YDS SWİFT) BAY-BAYAN SU GEÇİRMEZ WATERPROF
DEĞERLİ ARKADAŞLAR STOK FAZLASI BOTLAR
1. KALAHARİ SİYAH ( 42-43-44-45 NUMARA ARASI)
2. SWİFT GTX KAHVRENGİ VE SİYAH BOT ( 38-43 NUMARA ARASI)
BU KIŞ SOĞUK ŞARTLARINDA GORETEX ALABİLECEĞİNİZ EN UYGUN VE SAĞLAM BOTLARDIR.
*** SİPARİŞ
WHATSUPDAN: 532 5240190 SATIN ALABİLİRSİNİZ
KARGO DAHİL 1 ADET BOT FİYATI: 290 TL (81 İLE PTT KARGO İLE GÖNDERİLECEKTİR.)
FOTOĞRAFLAR KENDİ ÇEKİMİMDİR. ORJİNALDİR.
ÖDEME: EFT (HAVALE) KREDİ KARTI (ODEAL/ https\) YAPILACAKTIR.

Güvenlik Kontrolü Gerekli

IMG 20170106 120548

IMG 20170106 120613

IMG 20170106 120621

IMG 20170106 120657

IMG 20170106 120821

IMG 20170106 120837

YDS Gore-tex li motosiklet botunu 2 yıldır kullanıyorum. Her türlü hava şartlarında kullandım. Sıcaklığın 30 derece ve üstü derecelerde kullanımı ciddi terletiyor. Ancak 3 ayı çıkartırsak kalan 9 ayda bence iyi iş görüyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR