Yaylalar'da Foto Safari...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sakirhoca61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,247

sakirhoca61

doğayı seviyorum...
Yer
Antalya
Bu kareleri Hisarçandır,Üçoluk,Yarbaşçandır,Gedelma yaylalarına yaptığım gezilerde çektim...

HANDIRDA 031

HANDIRDA 080

HANDIR PAZARI 095

HANDIRDA 157

SAFAR 091

Etiketler

Ynt: Yaylalar'da Foto Safari...

Sevgili Şakir Hoca, birbirinden güzel resimler için teşekkürler. Hepsine heyecanla inceledim. Aracınızı zaman zaman görüyorum. Foto safari için yaptığınız güzel gezinizde sizinle birlikte olmak isterdim ;)

İyi günler
Sy Hoca
Bu özel fotoğrafları bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan

off road runner' Alıntı:
Sevgili Şakir Hoca, birbirinden güzel resimler için teşekkürler. Hepsine heyecanla inceledim. Aracınızı zaman zaman görüyorum. Foto safari için yaptığınız güzel gezinizde sizinle birlikte olmak isterdim ;)
Değerli arkadaşım;
İlgin ve güzel sözlerin için çok teşekkür ederim...Foto safarilere katılmanızdan mutluluk duyarım...Selamlarımla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR