Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 146
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 77,870
Ynt: Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar

motorcu bayan arkadaşımızın başına gelen gerçek bir olay ;

arkadaşımız motosikletini yol kenarına park eder ve biryere kadar gider , aradan biraz zaman geçer ve geri döndüğünde motosikletinin 3 adam tarafından kamyonete yüklenmekte olduğunu görür ... aralarındaki diyalog şöyle gelişir ;

bayan - heyy napıyorsunuz sizzz !!! :mad:

adamlar - motoru çalıyoruz abla ???

bayan - o benim motorum amaa !!! :mad:

adamlar - hadi yaaa ! ::smiley:

bayan - indirin çabuk polis çağırırım ! :mad:

adamlar - yaa abla yarım saattir uğraşıyoruz canımız çıktı yükleyene kadar , olmazz vallaa ! :mad:

bayan - indirinnn çabuk dedimm !!! :mad:

adamlar - tamam tamam ama bedavaya indirmeyiz , 300 lira ver indirelim

bayan - 200 liram var amaa :-\

adamlar - tamam hadi sana 200 olsun . :-\

arkadaşımız parayı verir ve motorunu alır ...

Etiketler

melis_burcu' Alıntı:
motorcu bayan arkadaşımızın başına gelen gerçek bir olay ;
.......
.........
arkadaşımız parayı verir ve motorunu alır ...
ilginç ve trajikomik bir olay tabii de ... bu durumun yaşanmış olma ihtimali yinede az .. :smiley: (eğer bizzat siz yaşamadıysanız ..)

Ertuğrul Açıkgöz' Alıntı:
ilginç ve trajikomik bir olay tabii de ... bu durumun yaşanmış olma ihtimali yinede az .. :smiley: (eğer bizzat siz yaşamadıysanız ..)

tabi siz öyle diyorsanız öyledir ...

:eek: :mad:

16049 8672 16092010 5

Geçtiğimiz yıl Kaş'ta eşimle bir restaurant'ta akşam yemeği için bir masaya oturduk. Çok şık bir mekan ama hava çok sıcak. Eşim yanımızda ayakta duran genç garsondan vantilatörü kendisine çevirmesi için yardım istedi. Genç'te çevirdi, '- uygunmudur efendim?' dedi. '- Biraz daha sağa/sola falan' gibi ince ayarlar sonucunda eşim '-tamamdır!' dedi, teşekkür etti ve menüyü istedi. Genç yan masadan menüyü aldı ve '- tabii ki buyrun' diyerek bize uzattı, sonra da geçti hiçbirşey yokmuş gibi yanımızdaki masaya oturdu. Meğer bu genç garson değilmiş arkadaşlarının fotoğrafını çekmek için ayağa kalkmış. Öyle utanmıştık ki :-[ :-[ Sonra yan masaya birer bira ısmarlayarak bu muzip arkadaşlara karşı vicdanımızı biraz olsun rahatlattık :D

(quote author=CİNCİN link=topic=26688.msg723291#msg723291 date=1284731859]
Geçtiğimiz yıl Kaş'ta eşimle bir restaurant'ta akşam yemeği için bir masaya oturduk. Çok şık bir mekan ama hava çok sıcak. Eşim yanımızda ayakta duran genç garsondan vantilatörü kendisine çevirmesi için yardım istedi. Genç'te çevirdi, '- uygunmudur efendim?' dedi. '- Biraz daha sağa/sola falan' gibi ince ayarlar sonucunda eşim '-tamamdır!' dedi, teşekkür etti ve menüyü istedi. Genç yan masadan menüyü aldı ve '- tabii ki buyrun' diyerek bize uzattı, sonra da geçti hiçbirşey yokmuş gibi yanımızdaki masaya oturdu. Meğer bu genç garson değilmiş arkadaşlarının fotoğrafını çekmek için ayağa kalkmış. Öyle utanmıştık ki :-[ :-[ Sonra yan masaya birer bira ısmarlayarak bu muzip arkadaşlara karşı vicdanımızı biraz olsun rahatlattık :D
[/quote]
o olaydaki bendim diyeceğim ama benimki ankarada geçti

melis_burcu' Alıntı:
ukalalık hat safha yani ...
O gece keyifle sohbet ettiğimiz bir kaç yeni arkadaşımız olmuştu. Neyse ki yan masadaki kişi siz değilmişsiniz ???

(Yaşandığını sanmıyorum ama ) bana trajikomik gelen bir hikayeyide ben aktarmaya çalışıym.

Parkta,bankta oturup telefonla konuşan genç kadının yanına orta yaşlarda bir bay oturur.Kadın telefon görüşmesini bitirdikten sonra yanındaki küçük bisküvi paketinden bir tane almıştırki.. adamında büskivi paketinden bir tane aldığını görür ,gözucuyla adama bakarken içinden kızmış bir şekilde ne münasebetsiz adam insan almak için bir zahmet sorardı diye geçirir.. :(
kadın bir tane daha bisküvi aldığında yine adamında aldığını görür.. kadın artık ciddi olarak kızmıştır ama suratını asmaktan başka birşeyde söylemez.. ??? bu şekilde karşılıklı ikişer tane daha bisküvi aldıktan sonra pakette tek bir bisküvi kalmıştır..
Kadın içinden,münasebetsiz adam bakalım sonuncuyuda alacakmı diye beklerken.. adam sonuncu bisküviyi almış.. ikiye böldükten sonra gülümseyerek yarısını kadına vermiş. :smiley:
Kadın birazda hiddetle.. adamın kendisine uzattığı yarım bisküviyi elinden neredeyse kaparcasına alıp, geriye kızgın bir bakış fırlatarak :mad: kalkmış ve hızla yürüyüp oradan uzaklaşmaya başlamış.
Kadın park çıkışında aracının anahtarını almak için çantasını açtığında ne görse beğenirsiniz.... :eek:
parka girmeden hemen önce aldığı ve bankta adamla birlikte yediklerini sandığı bisküvi paketi açılmamış bir şekilde çantasında duruyor... :-\ :'( ;D

ya bu olayı da herkes farklı bir şekilde anlatıyor , her türlü versiyonunu dinledim ...

ama ben bundan birkaç hafta önce buna çok benzer birşey yaşadım . spor salonunda başka birinin su şişesini almışım farkında olmadan , ama benim suçum değil kendisi benim şişemin yanına koymuş ... bende kendi suyum diye aldım içmeye başladım , kız geldi karşımda durdu yüzüme bakıyor , bench'te oturuyordum o sırada ,içimden acaba bench'mi lazım diye düşündüm .. '' çekileyim isterseniz bench lazım galiba '' dedim , kız yoooo dedi , ben hala farkında değilim lıkır lıkır içiyorum suyu ...bir yandan da kıza bakıyorum ... sonra aklımdan '' benim suyum ılıktı ama şu an içtiğim su soğuk , şimdi hasta olacam '' diye geçti , sonra eyvah dedim , yere baktım , benim şişe yerde duruyor ::smiley: kıza kusura bakma falan dedim , o da önemli değil dedi , istemem dedi ama yinede gidip bi su alıp verdim ...

melis_burcu' Alıntı:
ya bu olayı da herkes farklı bir şekilde anlatıyor , her türlü versiyonunu dinledim ...

ama ben bundan birkaç hafta önce buna çok benzer birşey yaşadım .
.......
.........

doğrudur kulaktan kulağa fısıldama oyunu gibi her aktarımda biraz değişmiştir ama şimdilik özü değişmemiş gibi ..

sizin yaşadığınızda güzelmiş :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR