Yaşam Savaşı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan xapulos Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,320

xapulos

Yeni Üye
1'e karşı 4 sizce adil mi?

Sava

Etiketler

Ynt: Yaşam Savaşı

bence adil kim hızlıysa o yemeği kapar ve biri diğerinden almaya çalışıp diğeri bakıyorsa burada syuuçlanacak biri yada birileri yok ya da adaletsizlik yok.

Doğada adalet olmaz, güçlü olan kazanır.

Doğal seleksiyon kuralları işler :smiley:

Merhabalar siteye yeni üye oldum sayılır bazı bölümlerini yeni yeni keşfetmeye başladım o yüzden ilgimi çeken konuların kaybolup gitmesine gönlüm razı olmuyor bu fotoğraf hakkında bir yorumda ben yapmak istiyorum naçizane öncelikle şu görüşümü belirtmek isterim doğal denge adı üstünde denge bana göre adaletin ta kendisi verilen savaş öncelikle yaşam savaşı kaybeden ölür tüm canlılara bu savaşta bir silah verilmiş birbirlerine karşı kıyasıya kullanmaktan çekinmiyorlar zayıf gibi görünen rakibin mutlak bir üstün tarafı var sincabın keskin dişleri kuşun kanatları sincabın yiyecekleri tutan eli kuşun gagası sincap belli bir bölgede yaşayabilirken kuş daha büyük bir bölgede yaşayabiliyor yedikleri besin çeşitlerine göre kiminin besin çeşidi bol kiminin çok az bunlara daha bir çok örnek verebiliriz ben bu açıdan bakmaya çalışıp mümkün olduğu kadar doğal dengeye etki etmemeye çalışıyorum bu söylediklerim tamamen benim görüşüm saygılarımla

her kes karnını doyurma çabasında.Hiç olmazsa reklam.ve şirin görünüp,arkadan dolanıp hile yapmıyorlar.İbretlik bir kare.Paylaşım için teşekürler.

xapulos' Alıntı:
1'e karşı 4 sizce adil mi?
insanlardan daha adil ,bir şekilde tatlıya bağlarlar kavgasız gürültüsüz herkes payına düşeni alır şöyleki sincap kırar parçalar büyük parçayı yerken yere düşen küçük parçaları da kuşlar kaparlar eşit adil bir şekilde paylaşırlar selamlar

Paylaşım konusuna iyi bir örnek.Biraz daha yukarıdan bakılarak arka plandaki ağaç parçası kadraj dışında bırakılsa sanırım daha iyi olurdu.
Güzel çalışma,tebrikler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri