Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barbecue Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 420
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,807
Ynt: Yapmayı Planladığımız Doğu Karadeniz Turu

barbecue' Alıntı:
Emre bey,
Selamlar,
SiZden haber almak ne güzel...
Vallahi doğru söylemek gerekirse biz vazgeçmedik, bir major problem olmazsa da vazgeçmeyeceğiz.
Kendi çapımızda araştırmalarımıza, hazırlıklarımıza devam ediyoruz.
Stepne taşıyıcı konusu hayal kırıklığı oldu, başka bir çözüm üretme arayışı içindeyim, aslında onun haricinde kendimce yapmam gereken büyük bir hazırlık kalmadı. Haziran ayı içinde de ağır bakıma girecek aracımız, ondan sonra hazır gibi olacağız.
Sizden gelecek uyarılara da her zaman açığız.

Selamlar, sevgiler...
Burak Dirican

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yolunuz her daim açık olsun inşallah. Şimdilik bizlerde evi taşıdık yerleşme faslı devam ediyor. Araç toplanmaya başlıyor. Daha doğrusu ben elimden geldiğince toplamaya çalışıyorum. Gezi vs şu an hayal en fazla haftasonu tek gecelik kamp olabilir.

Uzun soluklu gezinize ön hazırlık için bir deneme yapalım derseniz ben ortada buluşmaya hazırım :smiley:

Etiketler

Emre Bey,
Okullar kapandıktan sonra, Ankara-Antalya arasında orta nokta diyebileceğimiz herhangi bir noktada teklifinizi değerlendirmeye açığım:smiley:
Hem tanışmış olur, hem de biz kendimizce deneyim kazanmış oluruz...

Selamlar, sevgiler....

Burak Dirican

Bence en güzel nokta Iğdır, hem ankara, antalya ile arasında kalıyor evet evet kesin Iğdır olmalı :D

Evet bir şekilde Iğdır'ın orta nokta olduğunu ispat etmeliyiz...

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

benim aklımda daha çok Salda gölü ya da Uşak (Ulubey Kanyonu) civarı yerler vardı ama Iğdır a da kahve içmeye gidilir hatır alınır gelinir :smiley: Çok istemekle birlikte bu sene 2 gecenin ötesinde maalesef katılamayız bu kesin... :(

bu arada okullar ne zaman kapanıyor ??? ???

Ahaha Harita icat oldu mertlik bozuldu zaten :smiley: peki madem ileride olur elbet bir kısmet, Bülent beyle de sizlede birlikte çay içer demleniriz

Tomayı uçurmaya niyetlisiniz anlaşılan sanırsam bir C-172 ayarında vfr izin çıkartabiliriz sizin oğlana, hem hız ve ağırlık kategorisi de uygun :D

semaverde çay varsa ben kesinlikle hayır demem, uçar harekat, karasal harekat bir şekilde ulaşmaya gayret ederim.

Herkese selamlar,
Uzun süredir foruma yazmamışsınız. Umarım planınızda bir değişiklik yoktur. Biz de eşimle 7 Ağustos da Eskişehir çıkışlı, 15 günlük Sinop - Batum turu yapmayı planlıyoruz. Size katılmayı çok isterdik ama aracımız ( opel corsa 2000) ile bu pek de mümkün değil. Yazdıklarınızdan çok faydalandık. Umarız bir sonra ki kampınıza kadar gerekli hazırlıkları yaparız ve aranızda olabiliriz. Bir de yanılmıyorsam bizden 1 hafta önce başlayacaksınız tura. Bilmem fırsatınız olur mu ama döndüğünüzde bilgilerinizi paylaşırsanız, biz hala orada olacağımız için bizim için yararlı olur.
Şimdiden herkese iyi tatiller :smiley:

Burak Bey

valla bende merak etmiyor değilim ne durumda olduğunuzu? Bir de soğutucu Ice Peak marka ve ikinci el... :smiley: fakat oldukça başarılı bir soğutucu. hacim olarak yeteri kadar geniş.

selamlar...

Üstadım,
Yazamadım ama hazırlıklarımız devam ediyor. Biz halen işle ilgili çok büyük bir değişiklik olmazsa, Ramazan bayramının 2.günü Ankara'dan hareket ediyoruz. Bu hafta sonu mümkün mertebe iş yoğunluğuma bağlı olarak rotamızı ve konaklama sürelerimizi netleştireceğim.
Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeni ile en geç 7 Ağustos tarihinde Ankara'ya geri dönmüş olmayı planlıyoruz. Arada imkanlar dahilinde olursa, seyahatimiz ve yaşadığımız tecrübelerimiz hakkında bilgi paylaşımını da buradan yaparım.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

mrdnmz' Alıntı:
Burak Bey

valla bende merak etmiyor değilim ne durumda olduğunuzu? Bir de soğutucu Ice Peak marka ve ikinci el... :smiley: fakat oldukça başarılı bir soğutucu. hacim olarak yeteri kadar geniş.
Emre Bey,
Nasıl yaptığınızı bana uygun zamanda anlatabilir misiniz.
Ben konaklama noktaları dahil bu hafta sonu genel çizgiyi çıkarmak istiyorum. Tek elimden gelmeyen ve beni tıkayan konu buzdolabı. Bu konuyu ekonomik olarak çözemedim gitti. En sonunda buzdolabı almadan çıkacağım ama onda da rezil olacağım diye korkuyorum. Bu konuda her zamanki gibi desteğinizi rica edeceğim.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

selamlar...

Üst mesajda karışıklık olmuş, kusura bakmayın lütfen

"ARKADAŞLAR MERHABA
ben manisada karavan ve tekneler için buzdolabı imalatı yapıyorum,12/24 vdc çalışır,sistemler12 voltda 3 amper 24 voltda ise 1.7 amper çeker.
fiyatları ise 600 tl +kdv dir.
ayrıca teknik olarakda bilgi verebilirim.
ürünlerim 2 yıl sanayi bakanlığı BELGELİDİR.
tel.05357287797
AHMET TÜRKOĞLU"

alıntıdır ve inşallah işinize yarar...

link http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=32450.5;wap2

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,068
Kaydolan Son Üyemiz
kutadgu13

Çevrimiçi üyeler

Geri