Yapmadan Dönme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,282

Etiketler
Ynt: Yapmadan Dönme

SAKARYA AKYAZI DOKURCUN SÜLÜKLÜ GÖLÜ GÖRMEDEN .....

S18

S38

sülüklü göle hep kışın karda gittim yazın görmek sayende nasip oldu emeğine sağlık

sakarya başlı başına bir cennet sapancada çok guzel yerler var kamp ve yuruyus yapmak icin tavsiye ederim.....

Fırsat buldukça geziyorum,Sapanca Soğucak yaylası ve İstanbuldere gezilerim oldu daha önceleri de bir çok köyünü dolaşmıştım.Sakarya çok güzel bu güzelliğin tadını çıkartmalı...

merhaba arakadaslar kocaali hendek yolu uzerınde kabalak deresı 6 km gosteren bır tabela var acaba hıc gıden varmı aranızda ?

Yazın başında girdim o yola fazla ilerleyemedik yaklaşık iki km sonra yol ayrımı var sol kısmında göçük var,sağ kısmından devam edersen ormancıların kamp yaptığı alana gidiyorsun.Yürüyerek gitmen daha iyi olur ama yabani hayvanlara karşı tedbirli olmalısın. O bölgede iki sefer kısa süreli konakladık biri geç vakitti çakalların inlemeleri yakınımıza kadar geliyordu,bizi izlediklerini hissediyorduk.Havaya silah atarak tedbir aldık.O bölgeyi bilen birileri le gitmende fayda var.

Resim 053

Resim 055

Resim 061

merhaba serkan bey bende sag taraftakı yoldan devam ettım yaklasık 10 / 15 km kadar yol aldım yol uzernde ormancıların kesım alanları ve kampları var yol zaman zaman dereden 40 metre kadar yukselıyor muazzam manzalar var her yer bogurtlen dolu torbalar dolusu topladık )) cok daa lezzetlı .....yol kocaalinin tam hatırlamıyorum ama sefaatlı koyu yanılmıyorsam cıvarına cıkıyor bır dahakı sefere tam donanımlı gıdecegım kamp da yapabılırım selamlar ...

sabri yucel' Alıntı:
merhaba serkan bey bende sag taraftakı yoldan devam ettım yaklasık 10 / 15 km kadar yol aldım yol uzernde ormancıların kesım alanları ve kampları var yol zaman zaman dereden 40 metre kadar yukselıyor muazzam manzalar var her yer bogurtlen dolu torbalar dolusu topladık )) cok daa lezzetlı .....yol kocaalinin tam hatırlamıyorum ama sefaatlı koyu yanılmıyorsam cıvarına cıkıyor bır dahakı sefere tam donanımlı gıdecegım kamp da yapabılırım selamlar ...
Gittiğin de bol fotoğraf çekip biraz da detay anlatırsan sevinirim.Hem rehber olmuş olur ,dediğim gibi ben fazla ilerleyemedim.Selamlar(Hendek'e geldiğinde haber verirseniz beraber de gezebiliriz.)

merhaba arkadaşlar , pazartesi günü iş dolayısıyla Sakarya'da olacağım. Korucuk Kampüsü adında bir yer verdiler , umarım ulaşımı kolaydır ;D ne kadar erken biterse işim gezmeye de o kadar vaktim olur. Merkezde gitmem gereken ve alabileceğim hediyeler nelerdir bilgi verebilirmisiniz ;D adet oldu heryerden birşey götürmek...

onlinetamir' Alıntı:
merhaba arkadaşlar , pazartesi günü iş dolayısıyla Sakarya'da olacağım. Korucuk Kampüsü adında bir yer verdiler , umarım ulaşımı kolaydır ;D ne kadar erken biterse işim gezmeye de o kadar vaktim olur. Merkezde gitmem gereken ve alabileceğim hediyeler nelerdir bilgi verebilirmisiniz ;D adet oldu heryerden birşey götürmek...

Korucuk şehrin kuzeyinde merkezde kime sorsan yolu tarif eder.Çark caddesi ve Bulvar gezebileceğiniz yerler.Alışveriş için Adacenter ve Çark caddesindeki mağazalar ha bide tabiki tarihi uzunçarşı var.Islama Köfte yemeyi unutma,üzerine kaymaklı kabak tatlısı...Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR