Yapmadan Dönme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,756
Ynt: Yapmadan Dönme

sanıyorum bursanın bıçakları ve havluları da çok meşhur
mutfağınız için şöyle en keskininden bir bursa bıçağı ve banyonuz için en beyazından bir havlu almadan dönmeyin derim =)

Etiketler

Uludağdan kayağın yanısıra artık yamaçparaşütünü de eklemek lazım.1600Mt den havalanıp 30 dk şehirüzerinde uçtuktan sonra şehir içinde belirlenmiş bir noktaya inmeden dönme diyorum bende

pek diyecek birşey kalmamış kimsenin demediği diyemeyeceği bir şeyi de ben ekliyeyim ..... egitim mah .... rahmetli kafa rafetin kavesinde çay içmeden dönme ;D ;D ;D

Merhaba,

Bir de benden olsun:
Suuçtu'yu görmeden dönme (Mustafakemalpaşa İlçesi)

Cavid Sezen

Suuçtu 02.Haziran.2007
[attachment=1]

Yusuf Hocam,

Gemlik'i iyi bilirim. Umurbey'e de birkaç kez çıkmıştım. Sözünü ettiğiniz Aytepe, Umurbey'in neresinde? Bir dolunay gecesinde orada olmak isterim.

Cavid Sezen

Yusuf Hocam,

Yanıtınız için teşekkür ederim. Yeni bir restoran da açılmış Aytepe'de, google'dan öğrendiğime göre. Öyleyse ayın doğuşu daha da bir güzel olacak gibi...

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.