Yamaç Paraşütü Dersleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan deveci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,233
Ynt: Yamaç Paraşütü Dersleri

Hocam varyo aletin adı değildir.vayio dikey hız demektir.Dikey hızı ölçen aletin adı varyometredir.

Etiketler

Merhaba arkadaşlar
Siteye yeni üye oldum. Yamaç paraşütü ve yelken kanatları yapmaya can atıyorum fakat halen bu konu ile ilğili bölğemizde herhangi bir eğitim yapılmadı. THK nun eğitimleri için müracat ettim ancak cıkmadı. Bu sitede gezinirken bu başlığı gördüm ve çok sevindim hemen üye oldum. Bu bilğileri bizimle paylaşan arkadaşa çok teşekür ediyorum ve emeğine sağlık diyorum. Bu teşekürüm ve minnettarlığım biraz geçikmeli oldu ama ben yeni keşfettim. Görüşmek dileğimle.

bilgi paylaşımı için teşekkürler, fakat bu işin kursunu nasıl ve nerede alabiliriz? maliyeti ve şartları nedir?

İstabulla Yakın En Uygun Yerleri buradan görebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin: http://www.breakoutdoor.com/typ/preview/27/Yamac_Parasutu.html

Yamaç Paraşütü Eğitimleri, Dalış Eğitimleri, hayatta kalma eğitimleri, yelken eğitimleri ve yüzlerce seçenek için doğru adres: http://www.breakoutdoor.com/typ/preview/27/Yamac_Parasutu.html

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR