Yalıtım Konusunda Yardıma Ihtiyacım Var

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan anlylcn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,603

anlylcn

Yeni Üye
Araçlar bölümünde
Çekme karavanımı yapıyorum yardım edebilir misiniz
Konusuna bakar mısınız cok acil yardıma ihtiyacım var

Etiketler

Motokaravan için en uzun ömürlü en iyi izolasyon malzemesi hangisidir
.

Ahmet bey foruma hoş geldiniz.:smiley:
Aslında sizin de dün üye olduğunuz forumu hoş bulduğunuz, bir buçuk saat içinde tam sekiz başlığa yaptığınız katılımlardan anlaşılıyor. :p

Böylelikle hedeflemediğinizden emin olsam da diğer üyelerin katılımlarının alışılmamış hızla sıra kaybetmeleri yanında, sorularınızın şekli, forumdan çok arama motoruna yapılıyor izlenimi vermekte. Sanırım bu kadar kısa zamanda forumu okumaya fırsatınız olamadı ama inanın hepsinin cevabını maalesef zaman alsa da forumda bulabilirsiniz.

Bu durumda genel karakterli soruların ender cevap bulması da anlaşılır olmalı ?
Başlığın Nisan 2017 den beri cevaplanmayan ilk sorusuna bakabilirsiniz.. ;)

Yalıtım malzemelerinin ömürleri hakkındaki öznel sorunuzun, yalıtım bölümündeki bu kadar başlık altında cevaplanmama sebebi, aslında bu malzemelerde yalıtım değeri, ucuzluk, şekil, erişilebilirlilik, titreşime dayanıklılık, ses yapmaması ve uygulama kolaylığı kriterlerinin daha önemli bulunmasıyla ilgili.

Üstelik artık biyolojik bazlı yalıtım maddelerin kullanılmaması da ömür faktörünü önemsiz kılmakta.
Somut cevapları başlıklarda kolaylıkla bulabileceğinizi sanıyorum. :yum:

Unutmayın, takılınan yerler için bu forumum iki anlamla da “Emekli”si bol..;)

.

Son düzenleme:

Sn. Evliya Çelebi çok heyecanlı bir giriş yaptığım konusunda haklısınız ilk giriş şaşkınlığıma verin lütfen. Geçmişte yazılan yazılara nasıl bakabileceğimi sitenizin yabancısı olmamdan tam çözemedim yakında size uyum sa

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR