Yak-54 3D

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan saygın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,878
Ynt: Yak-54 3D

mrtvural' Alıntı:
Selamlar dostlar, Ağustosta bir iş için İtalya'ya gidiyorum ( Milano-Verona) orda bulabilmyim bu modellerden?
murat bey selamlar.
italyada mantua model firması var.bir araştırın isterseniz.
Ama italyanın en kalitelisi model üretici firması Sebart'tır.Fakat yanlış anlaşımasın bu firmaların modelleriden uçaklar uçuşa hazır değildir ve fiyatları biraz yüksektir.Siz isterseniz en iyisi THK dan satın alın ;)

http://www.mantuamodelshop.com/

http://www.sebart.it/

Etiketler

Sebart'ın ürünlerini daha önce bir fuarda görmüştüm aslında biraz incelemiştim işçilik ve malzeme kalitesi de güzeldi ama fiyatları uçuk ise hiç boşuna dolanmiyim oralarda o zaman. Yedek parça temini de THK'dan olduğu için sizin tavsiyenize uymak en akıllıca olur.

THK'nun sitesini inceledim, birkaç model üzerinde yoğunlaşıyorum. Duruma göre size de danışabilirim.

Teşekkürler

Murat VURAL
Kocaeli

mrtvural' Alıntı:
Sebart'ın ürünlerini daha önce bir fuarda görmüştüm aslında biraz incelemiştim işçilik ve malzeme kalitesi de güzeldi ama fiyatları uçuk ise hiç boşuna dolanmiyim oralarda o zaman. Yedek parça temini de THK'dan olduğu için sizin tavsiyenize uymak en akıllıca olur.

THK'nun sitesini inceledim, birkaç model üzerinde yoğunlaşıyorum. Duruma göre size de danışabilirim.

Teşekkürler

Murat VURAL
Kocaeli

seve seve yardımcı olurum murat bey;)

Bende Türk Hava Kurumundan aldığım RC Kontrollü Model Uçak kursu sonucunda Üç yıldır Wing Dragon 4 Modeli ile uçuşlarımı yapıyordum.
Şimdi Balsa ağacından yapılmış Yak 54 modeline terfi ettim...Bir kaça kez uçuş denemesi yaptım...
Çok ta arzu ettiğim sonuçları alamasam da başarılı uçuşlar yapmak yolunda ilerliyorum...
Saygılarımla...
aşağı da kendi modifiiye ettiğim Wing Dragon 4 Modelinin bir resmi mevcut...

5123

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri