X-trail Için Offroad Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cihangirx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 51
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,091

Etiketler

Tavsnım yanlarındaki barlarda 2 adet bağlantı noktası var.Önde bulunan sunroofun üstüne denk geliyor yani sunroofun üstüne bagajın denk gelmemesi mümkün değil gibi

evet doğru , iki arkada iki de önde kapaklarla gizlenmiş bağlantı noktaları var.
sepet bu 4 noktadan araca tutunacağından , sunroof kapanmasın diye düşünme işi : yaş .

Bu olur mu?:wink:
Bu arada 235x70x16 lastik kullanan benim
2009 haziran ayında sıfır olarak aldım eylül gibi orjinal lastik ve jantları depoya kaldırdım ve o günden beri orjinal lastik takmadım
IMAG2425

benim sunroof u da kapattı ama ben pek önemsemedim yazın yine de açıyorum sunroof u
Sizinkine çok yakışmış. Arabanızda çok güzel olmuş Allah kaza bela vermesin. T30 kasa'dan hevesimi alayım sizin kasaya geçeceğim. Bence en güzel kasasıda o zaten yeni kasaları pek beğenmiyorum. Tam şehirli oldu yeni kasayla beraber.

Bu olur mu?:wink:
Bu arada 235x70x16 lastik kullanan benim
2009 haziran ayında sıfır olarak aldım eylül gibi orjinal lastik ve jantları depoya kaldırdım ve o günden beri orjinal lastik takmadımEkli dosyayı görüntüle 56990
Şu T30 kasayıda uyumlu lastikle biraz yükseltebilsem benim içinde çok hoş olacak. T30 ile T31 arasında arka dif ve arazi vitesi çalışma konusunda belirgin farklar var mı? Ağır devir vitesi en büyük eksik olarak devam ediyor mu?

bosch aracınız eklemeler le cok güzel olmus.kazasız belasız kullanın
ben de 1-2 ay içerisinde 2003 x trail imi değiştirecegim.2006 pathfınder 2,5 td yada 2008-9 2.0 td sizin aractan alacagım.
bakalım.kararsısım şu an için.
Şu T30 kasayıda uyumlu lastikle biraz yükseltebilsem benim içinde çok hoş olacak. T30 ile T31 arasında arka dif ve arazi vitesi çalışma konusunda belirgin farklar var mı? Ağır devir vitesi en büyük eksik olarak devam ediyor mu?

Onun aracında getle yükseltme var ben standart haliyle 225-70-16 taktım sorun yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri