Ww Hangi Tip Daha Ergonomik?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan asline Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,431

asline

Satılık 2001 transporter 2.4, 05056791930
Yer
Antalya
Arkadaşlar 2001 tdi camlıvan 2.4 var, 3 senedir karavan olarak kullandım, gerek motorun temiz oluşu gerek yakıtın dağ dere tepe gidişte 40krş civarında olmasıyla hiç başka araç düşünemiyordum ama nüfus 3'den 4'e çıkınca ve biraz da karavanı ev gibi olsun diyen aile bireyi de olunca, makul bir fiyatla satıp yüksek ve uzun şase olan bir tip tercih etmek istiyorum. Yakıt, çekiş, fiyat/performans vb şeyleri düşününce caravelle, transporter vb tiplerde seçim yaparken gerek sitedeki bazı kullanıcıların yazılarını okuyunca, gerekse satış sitelerindeki aynı yıl ve aynı model olmasına rağmen biribirleri arasındaki uçurum fiyatları görünce kafam iyice allak bullak oldu. Bütçeye gelince max 40.000TL civarında bir araç istiyorum. Sizce bu bütçeyle uzun tatile göre 4'den fazla koltuk olmayan yatak vb olayları konduracağım bir araç düşününce, ww tipi olarak hangisi, hangi yönlerden daha avantajlı olur?
(Mercedes, ford vb başka marka ve tip tavsiyeleriniz olursa da hangi açıdan tercih olacağını açık, net şekilde belirtirseniz , tecrübe aktarırsanız sevinirim. Kullanıcılardan akıl almak daha iyi bana göre) Şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri