Wolsvagen LT 28 - LT 35 Hakkında bilgi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkanguranc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,760

serkanguranc

GIPSY ADVENTURE HOME
Yer
KSK/İZMİR
Merhaba arkadaşlar.Bir karavan alma niyetim var.Aranızda Lt 28 - Lt 35 kullanan varmı? Bu araçlar hakkında bilgi edinmek istiyorum.Parça sorunu varmı?Kronik arızaları varmı ? Kullanımda dikkat edilmesi gereken bir şey var mı gibi? Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Wolsvagen LT 28 - LT 35 Hakkında bilgi.

Karavan alma niyetiniz hayırlı olsun,
VW Volt LT 35 kullanıyorum, bu araçlar parça sorunu yok, kronik arıza yok, kırak, şehirce ve şehir dışı kullanım güzelliği, kısacası kullanımda kendi sınıfının en iyisi.
Kötü tarafı enin diğer araçlardan ~12cm dar oluşu buna karşılık uzunluğu fazla.

Lt28 ve lt31 serilerinde motor ve yürüyen parçalarını bulmak sıkıntılı..
almadan önce birkaç tane parçacıya sorun isterseniz.

Lt (volt) diyorsanız her yer parça kaynıyor.

Merhabalar benim 1989 model uzun şasi 2.4 6 silindir turbo dizel bir LT 28 sahibiyim .tabiki bu araçlar modellerinin eski olması nedeniyle yedek parçaları biraz sıkıntılıdır.fakat kolay kolay parçaya ihtiyaç duymazlar çok sağlam vede şaseli araçlardır öyle küçük darbelerle kaportalarına zarar vermek çok zordur.yürüyen aksam olarak ve motor parçaları çok bol olmamak kaydıyla büyük şehirlerde vardır.ben aracı iki senedir kullanıyorum şimdiye kadar bir sorun olmamaıştı ki geçenlerde benim hatalı davranmamla ilgili contayı yaktım .silindir kapak contasını buldum ve değiştirdim.kullanması oldukca keyifli bir araç ve insanı yormuyor süspansiyonu mükemmel.yine öğrenmek istediğiniz bir şey olursa tel 0532 764 58 08 görüşmek üzere.

SDC12754

Serkan bey, lt serisi ile uğraşmak abesle iştigalden başka birşey değil, size bence bir mercedes benz 307 yakışır. Üç vakte kadar sahip olmanız dileğiyle. Acil şifalar geçmiş olsun...

VW Westfalia motokaravan için mutevazı araçlardır. bu ülke için de en uygunlarıdır... Tabii karar sizin..

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar.İlgilendiğim bir karavan var .Bakalım nasipse olur diyorum.

ilgilendiğiniz karavan sanırım sahibinden deki yüksek tavan lt bence tek sorunu motorunda turbosu olmaması onun dışında iyi bir araç.bizde bir arkadaş için düşündük bizi iten tek şey turbo oldu.eğer tabii aynı araçtan bahsediyorsak.

raptor' Alıntı:
ilgilendiğiniz karavan sanırım sahibinden deki yüksek tavan lt bence tek sorunu motorunda turbosu olmaması onun dışında iyi bir araç.bizde bir arkadaş için düşündük bizi iten tek şey turbo oldu.eğer tabii aynı araçtan bahsediyorsak.

Dostum ilgilendiğim araç Adana Seyhan daki araç....2000 motor benzinli.....? Sorun Lpg takılıp takılamaması (yasal olarak)Birde araç 1977 model..?
Çarşamba,Perşembe günü Ankaradayım nasipse ...Tanışmak isterim üstadım müsait olursanız?

Tabiki müsaitim bende tanışmak isterim Serkan bey ben hem bir lt kullanıcısı hemde vw tamir ve yedek parça işi ile uğraşıyorum. yalnız lt nin benzinlisini tavsiye etmem çünkü motor parçalarını bulamazsınız neyse madem Ankaraya geleceksiniz detaylı görüşürüz saygılar...

Tabiki müsaitim bende tanışmak isterim Serkan bey ben hem bir lt kullanıcısı hemde vw tamir ve yedek parça işi ile uğraşıyorum. yalnız lt nin benzinlisini tavsiye etmem çünkü motor parçalarını bulamazsınız neyse madem Ankaraya geleceksiniz detaylı görüşürüz saygılar...
Üstadım benim başımda bı bela var bı yardımcı olmasansiniznolurmu

Volt LT35'in atefesindeyiz. AVR diye başlayan motoru numarasına sahip. O nedenle anladığım kadarıyla anj motora göre daha düşük performanslı.
Ama genel olarak görüşleriniz 2.5TDİ için nedir?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri