Wolksvagen T4 Campervan Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafa_ozguven Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,418
IMG 20191018 181458
IMG 20191018 181415
IMG 20191018 181449
IMG 20191023 193345
IMG 20191023 193342
lavabo dolabı çalışmalarına başladım. İçeri bir masa ve dışarıya da bir masa yaptım. Evye ve muslukta aldım mı tamamdır

Ellerinize sağlık. Güzel görünüyor.
Bir konuda dikkatinizi çekmek isterim. Lavabo yada tezgah kullanılırken kokpit tarafına su veya başka bir malzemenin dökülmesini önlemek için bariyer amaçlı bir parça faydalı olabilir.
Karavanım ve tecrübem yok, sadece fikir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ellerinize sağlık. Güzel görünüyor.
Bir konuda dikkatinizi çekmek isterim. Lavabo yada tezgah kullanılırken kokpit tarafına su veya başka bir malzemenin dökülmesini önlemek için bariyer amaçlı bir parça faydalı olabilir.
Karavanım ve tecrübem yok, sadece fikir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
teşekkür ederim, fikriniz gayet mantıklı. artık ufak tefek konaklamalarda ve kullanımlarda eksikler meydana çıkacak. ona göre değişiklikler yapacağım. sizin tavsiyenizi hemen harekete geçip uygulayacağım..

Benimde dikkatimi çekti
Uyurken bazen ayaklarımızı kıvırıp yan yatarız
Ancak tüm gece böyle yatmak pek keyifli olmaz
Nereden biliyorum?
Denedim de ondan,bir süre sonra ayaklarınızı uzatmak isteyeceksiniz,bacaklarınız ağrıyacak
Bunu evde deneyebilirsiniz
1.40 cm uzunlukta bir yatak yapın ve bir gece uyuyun

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimde dikkatimi çekti
Uyurken bazen ayaklarımızı kıvırıp yan yatarız
Ancak tüm gece böyle yatmak pek keyifli olmaz
Nereden biliyorum?
Denedim de ondan,bir süre sonra ayaklarınızı uzatmak isteyeceksiniz,bacaklarınız ağrıyacak
Bunu evde deneyebilirsiniz
1.40 cm uzunlukta bir yatak yapın ve bir gece uyuyun

Benim boyum 1.75 cm. Aracın içine yaptığım yatağın genişliği 1.55 cm. Uzunluğu ise 1.85 cmdir. Yani sitandart evdeki çift kişilik yataklardan çok az küçüktür. Resimlerde yastıklar yanda durduğu için siz öyle yaptığımızı zannetmiş olabilirsin.

Bu ölçüde bir yatakta ben rahat yatamıyorum. İlle tam boy olmalı benim yatağım.
Selamlar.
Sizin evdeki yatağı bilmiyorum ama sitandart çift kişilik yataklar 150 x 200 cm olur. Benim aracın içine yaptığım yatağın genişliği 155 cm uzunluguda 185 cmdir. Yani sitandart yataklardan çok az küçüktür. Resimlerde yastıklar yanda durduğu için sizi şaşırtmış olabilir. İki kişi çok rahat yayılmaktadır. Ancak yatakta otururken benim saçlarım tavana hafiften değiyor. Yatak kısmını biraz daha alçak yapsam daha iyi olurmuş.

Fotoğraftan gözümüz yanılıyor demek ki. Ben bu aracın bu yatağı yanlamasına yerleştirecek kadar geniş olmadığını sanıyordum. 155x185 ise uygundur tabii ki... 185 olan taraf aracın uzunlamasına olan tarafı mı? Arkadan öne doğru yani?

Dıştan bile 170 cc
O kadar izolasyon kaplama vb.
Sizin yatak uzunluğu en fazla 160 cm olabilir

O zaman siz enlemesine değil de
Uzunlamasına yatıyorsunuz
Yani yastık en arkada oluyor 62bc02656a6e8bf355ad49794dd09251 Dd08fff3a2b7f8faa034a073f684712c

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri