Willys 1954 Cj 3b Toplama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarumit86 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,361

Etiketler

Ynt: Willys 1954 Cj 3b Toplama

ön dingil çooook uğraştırdı ama sonunda onuda halledip devam ediyoruz...
sol motor kulağında bir sorun var tam denk gelmiyor yarın onuda halledip şanzuman ve motoru boyaya göndereceğim...

IMG 3365

IMG 3371

IMG 3369

motor kulağında ki uyumsuzluğu hurricane firmasının sitesinden orjinal kulağın şeklini buldum ve yaptırdım.
tam motoru boyayıp kaportasını üzerine koyacaktım ki! motor bloğunda çatlak tespit edilldi motor rektefiyeye gidecek

yasarumit86' Alıntı:
motor kulağında ki uyumsuzluğu hurricane firmasının sitesinden orjinal kulağın şeklini buldum ve yaptırdım.
tam motoru boyayıp kaportasını üzerine koyacaktım ki! motor bloğunda çatlak tespit edilldi motor rektefiyeye gidecek

geçmiş olsun bloktaki çatlak nerde?
kaynakmı yapılacak dikişmi atılacak?

harika fotoğraflar gerçekten insanın kendi aracını kendisinin toplaması pahabiçilemez bir şey son durum nedir araç ne durumda ?

Şuan motor bloğu hala çatlak dikiş attırdık rektefiyeci olmaz dedi
Orjinal mıtor arıyorum hurricane 4 silindir 2200 cc
Bu arada araçta bazı değişiklikler yapmaya karar verdim
Aracı orjinal olarak toplama kararı aldım disk frenleri iptal ettin hidrolik direksiyonuda
Koltuklarda iptal klasik olarak toplayacağım inşallah

orjinaline çevirme kararınız çok iyi olmuş bu araca orjinallik yakışıyor ..kolay gelsin ... bu arada motoru yılmaz ustaya sorabilirsiniz

YILMAZ USTA
GÖKOVA-MUĞLA*TÜRKİYE
TEL:05383296828
www.yilmazmotorsports.tr.gg
yilmazmotorsports@hotmail.com

Orjinale dönüş için tebrik ederim doğrusunu yapıyorsunuz. Benim elimde de bir adet 54 var toplanması bitmek üzere herşeyini orjinal yapmaya çalıştım. Bir çok parçayı ABD'den getirttim. Tam olarak bittiğinde buradan bende paylaşacağım.

yasarumit86' Alıntı:
Şuan motor bloğu hala çatlak dikiş attırdık rektefiyeci olmaz dedi
Orjinal mıtor arıyorum hurricane 4 silindir 2200 cc
Bu arada araçta bazı değişiklikler yapmaya karar verdim
Aracı orjinal olarak toplama kararı aldım disk frenleri iptal ettin hidrolik direksiyonuda
Koltuklarda iptal klasik olarak toplayacağım inşallah
eğer motor arıyorsan ustanım elinde güzel motorlar var haberın olsun kolay gelsin işim zor

kolay gelsin kıymetini bilmedigim bir54 te bende vardi bir zamanlar kolay gelsin ben asıl kaliper ve disk ler hangi araca ait alt yapısnı hazırladıgım bi projem varda bilgi almak istedim tekrar kololay gelsin

MERHABALAR ! OSMAN BEY EĞER DURUYORSA ALÇAK KAPUT İLE İLGİLENİYORUM. ÇOCUKLUKTAN BERİ SEVDAM!.. BİR TANE ARIYORUM.. BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.. TEŞEKKÜRLER. TLF. 0545 9770702

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR