Webastoyu Gece Açık Bırakma

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,346
LPG dedektörü yere yakın monte edilir , bu karbon monoksit dedektörü ise tavana yakın monte edilir , bu nedenle resimdeki dedektörün , LPG dedektörü olarak kullanılması mümkün değildir , resimdeki pillidir , ben LPG dedektörünün 12 volt veya pille çalışanını bulamadım , hep 220 voltla çalışan var , pille veya 12 volt ile çalışan LPG dedektörü satan yeri , bilen bulan varsa linkini atabilir mi ?
Bir ara 12V'a dönüştürdüğüm gaz alarmdan birkaç tane elimde kalmış.
Upload 2020 4 4 19 46 14

Etiketler

LPG dedektörü yere yakın monte edilir , bu karbon monoksit dedektörü ise tavana yakın monte edilir , bu nedenle resimdeki dedektörün , LPG dedektörü olarak kullanılması mümkün değildir , resimdeki pillidir , ben LPG dedektörünün 12 volt veya pille çalışanını bulamadım , hep 220 voltla çalışan var , pille veya 12 volt ile çalışan LPG dedektörü satan yeri , bilen bulan varsa linkini atabilir mi ?

Aşağıdaki linki tıkladığınızda istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.
12 v lpg alarm dedektörü

aşağıdaki linkte de 12 v alarm ve gaz kesme çıkışlı ürüne ulaşabilirsiniz.
Önemli not :
Finder NYS01 olanı seçin 12/24 v la çalışır. Finder NYS 220 V ile çalışır.

12 v lpg alarm ve gaz kesme çıkışlı dedektör

aynı ürünün üretici sayfasına olan link

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR