Vx 100 Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan silvanesti Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,129

silvanesti

Ana Kamp
Selam herkese,

temiz bir VX 80 arıyor olmama rağmen, bulma olasılığımın düşük olması sebebiyle VX 100'lere de bakmaya başladım. Sizden ricam eğer aşağıdaki araçlar hakkında bilginiz var ise paylaşmanız.

Teşekkürler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-2005-toyata-land-cruiser-vx-100-7-kisilik-151813960/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-sahibinden-temiz-toyota-land-cruiser-95105216/detay

Etiketler
Ynt: Vx 100 Yardım

selam

ilk ilan hasar kaydı var diyor detayları öğrenmek lazım,şasede bişey varmı nerde tamir edilmiş,sinyaller yan sanayi gibi vs.vs.

satarken zarar edersiniz..

2.ilanda çok diri durmamakla beraber km orjinalse tercih edilebilir.

Haklisiniz...

Bu arada forumda verdiginiz yardimsever ve detayli cevaplar icin cok tesekkur ederim.

Land Cruiser sayfalarinda yazilanlarin hemen hepsini siz ve sizin gibi dostlarin bilgilendirici cevaplari dolayisiyla birkac kez okudum.

VX100'e icim gitgide daha cok isiniyor. Sagolun :smiley:

Merhaba Emre Bey,

Araciniz guzel gozukuyor ve ben de VX 80 disindaki alternatifleri dusunmeye coktan basladim. Ancak su an icin Mitsubishi dusunmuyorum...Bir sure temiz ve hesapli bir Y60 kasa Patrol aramak istiyorum.

Teklifiniz icin yine de cok tesekkur ederim...Umarim aracinizi kisa surede hayirlisiyla satarsiniz...

Saygilarimla...

Cengiz Yildiz

Bunlar çok güzel araçlar fakat aracın yerden yüksekliğinin yetmediği durumlarda ne motor gücü ne de arazi şanzımanı bir işe yaramakta.
Yükseltirseniz orjinalliği bozulur, yol tutuşu da.
Hal böyle iken ben olsam daha ekonomik araçlara bakardım, ama tercih meselesi tabi.

Size katiliyorum o nedenle VX 100'lere bakmaya ara verdim bir sureligine....

Su an temiz ve makul fiyatli 90-98 yillarindan Patrol ariyorum; VX80 ile birlikte...

Tesekkur ederim tavsiyeniz icin....

Cengiz Bey merhaba,

Size de kolay gelsin, umarım istediğiniz araca en kısa zamanda kavuşursunuz...
Selamlar,
Emre.

Öncelikle selamlar ben bu foruma yeni katıldım sizlere lc vx100 hakkında sormak istediğim bazı sorular var cevaplarsanız sevinirim ben 2000 model 170.000 km de vx100 almaya karar verdim araç sahibiyle görüştüm 14 bin lira harcayıp a dan z ye bakım yapmış bu araç bozulup arıza yapıptamı bu şekildemi bakım yapılmış olabilir ya da parçalar pahalı olduğu içinmi bu araç beni sıkıntıya sokarmı

Öncelikle selamlar ben bu foruma yeni katıldım sizlere lc vx100 hakkında sormak istediğim bazı sorular var cevaplarsanız sevinirim ben 2000 model 170.000 km de vx100 almaya karar verdim araç sahibiyle görüştüm 14 bin lira harcayıp a dan z ye bakım yapmış bu araç bozulup arıza yapıptamı bu şekildemi bakım yapılmış olabilir ya da parçalar pahalı olduğu içinmi bu araç beni sıkıntıya sokarmı

Malesef bilme şansımız yok çünkü fabrikadan araçlar aynı ayarda çıksa da aradan 14 sene geçtikten sonra biri pırıl pırıl öteki hor kullanılmış bakım yüzü görmemiş oluyor, ya da adam tamamen keyfine 10 bin liralık masraf yapıp onu aracın bir sonraki sahibine yansıtmak istiyor bunları bilemeyiz. O 14bin liralık masrafın ne için yapıldığını yazarsanız belki bir tahminde bulunmak mümkün olabilir.

Airmatic bakımı yapılmış o sistemi yenilemiş ön takımlar yenilenmiş ön amörtisörler değişmiş parçalar Japonyadan gelmiş şuanlık bu kadar

Aracın servis kayıtlarına baktırsam bilgi sahibi olabilirmiyim ?

Servis kayıtları varsa olabilirsiniz ama bu bozulan herhangi birşeyin kayıt tutulmayan biryerde tamir edilmediği anlamına gelmez, kayıt tutmayan yerde belki gayet güzel tamir edilmiş te olabilir onu da bilemezsiniz ama bakım kaydı varsa kullanma klavuzuna ne kadar uyularak yapıldığını kontrol etmenize yardımcı olur. Tabi kullanma klavuzuna %100 uyularak bakımları yapılan araçlar hiç bozulmaz diye birşey de yok ama araç hakkında birşeyler bilmek hiçbirşey bilmemekten iyidir.

Uzun zaman sonra tekrar gezenbilir'e döndüm. Sebebi fikir almak. Dün bir arazi aracı almaya gittim. Ama satıcının o kadar çok yalanı ile karşılaştım ki moralim bozuldu. Bu nedenle farklı marka model araç arayışına girdim. Bütçe nedeniyle 3 vx100 e takıldım. Araçları gören bilen varsa değerli fikirlerinize ihtiyacım olacak. linkler;
Toyota / Land Cruiser / 4.7 / **HAN GROUP** EMSALSİZ TEMİZLİKTE MASRAFSIZ VX100 7KİŞİLİK sahibinden.comda - 762152008

Toyota / Land Cruiser / 4.7 / Temiz araç sahibinden sahibinden.comda - 769963436

Toyota / Land Cruiser / 4.7 / Sahibinden Temiz Yakışıklı Toyota Land Cruiser sahibinden.comda - 773713449

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri