VX 100 Hakkında Bilgi Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cihanülker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 88
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,662
Ynt: VX 100 Hakkında Bilgi Lütfen

baskanım selamlar.
bıraz kızmıssınız. hatta ıs uyelık sılme ıstegıne kadar gıtmıs.
gezenbılırın ılk uyelerındenım. gezenbılırin bugune kadarda cok faydasını gordum.
buradakı her arkadasım sızler gıbı cok kıymetlıdır.
lutfen papaza kızıp oruc bozmayınız.
konu ıle ılgılı bılgım olsa cevaplardım. bekleyınız mutlaka cevap alacaksınız.
saygı ve selamlarımla.

Etiketler

civan bey tiptronik sanzımanlar istenildigi takdirde surucuye manuel vites degistirme imkanı saglayan sanzımanlardır. vx100 deki otomatik vites, sanırım yanlıs bilgi girmisler ilana..

tugsan75' Alıntı:
Arkadaşlar profil bilgilerinde hiçbir bilgisi olmayan bu tarz üyelerin sorularına cevap vermeyin.Bu tarz insanlar bizlerle dalga geçer gibi sorular sorup ortadan kayboluyorlar.Civan başkan da bunlardan biri.
Tuğsan bey ben şimdiye kadar forumda ilgimi çeken bir çok yazıyı okudum ama Toyota başlığı altında ne yazıyorsa hepsini okudum. Civanbaşkan isimli üyenin yazdığı ya da sorduğu her hangi bir yazıda dalga geçtiği izlenimi edinmedim, kendisini tanımam da, ama eğer yargıda bulunduğumuz kişinin gerçekten de bu amaçla yazdığından emin değilsek bence bu kadar sert bir suçlama yapmaya hakkımız yoktur. Burası insanların bilgi ve deneyimleri ölçüsünde katkı verdiği bir forum, elbette bilmeyenler soracak bilenler bildiği ölçüde yanıtlayacak, gelişme ve öğrenme çelişkiye dayalı bir durumdur, insanların soruyu sorma biçimi bize uygun olmayabiir ancak ortalık yere yazılan bir yazıda bu şekilde bir yargılama hakkımızın olmadığı kanısındayım. Sevgiler selamlar

Siz bilirsiniz,ben üyelik bilgilerini doldurmayan kişinin samimiyetinden emin değilim.Diyeceksinizki oraya yazılanların garantisi var mı,tabikide hayır.Ama oturup sorusuna cevap yazacağım kişiyle,bir samimiyet hissetmek için bilgileri bilmek isterim.Bu benim düşüncem.Bunun iki sebebi var.
1)Madem o kadar gizemli olmak isteniyor burada ne işleri var.
2)Kim olduğunu bilmediğim kişilerle muhatap olmak istememek.

Ben yıllarca numarası gizli telefonlarıda açmayan birisiyim.Bunlar benim düşüncelerim,rahatsız olan varsa kusura bakmasın.

tugsan75' Alıntı:
.Bunlar benim düşüncelerim,rahatsız olan varsa kusura bakmasın.
Bende bunu söylüyorum zaten, emin olmadığımız bir konuda karşımızdaki insanı suçlayıp kestirip atma hakkımız yok. Ola ki böyle düşünüyorsak cevap vermeyiz olur biter. Hatırlarsanız daha öncede bir üyeye bu şekilde davranılmıştı, sanıyorum "neden lc değil" konusuydu
orada da benzer bir konu gelişti ve başlığı açan kişiyle ilgili benzer bir yorum yapıldı ama sonrasında pek hoş bir durum olmadı. Burada kimin ne olduğunu eğer yüz yüze tanışmıyorsak bilemeyiz ve ancak güvene dayalı bir iletişim kurabiliriz, örneğin ben sizi tanımıyorum ama yazdıklarınızı ilgiyle okuyorum, ne bilgilerinize baktım kimsiniz diye ne de merak ettim . Bunları bir tartışma başlatmak için yazmıyorum lütfen siz de öyle yapın ve lütfen algılamaya çalışın. Selamlar

merhaba yeni üyeyim ve ismim mehmet yavuz zıpkınla balık avlamak skindiving en sevdiğim spor dalı . toyota konusunda bilgi ararken sizi buldum. gerçi benim büronun arkasında ( istanbul/ümraniye/sondurak mevkii) tavukçunun önünde devamlı bir suzuki var gezen bilir amblemi olan görüyordum ama bir türlü kısmet olmadı. yani içimde var fakat fiiliyat yok. land cruiser hakkındaki bilgilerini paylaştığı için cihan beye ayrıca bana eşsiz bilgilerini telefonla dakikalarca meşgul etmeme rağmen sabırla veren ÇAĞLAR beye çok teşekkür ederim. en yakın zamanda bir toyota vx 100 sahibi olmam kaçınılmaz, şimdilik avensisle dalıyoruz oraya buraya =)

insan toyota ya bir kere binince vazgeçemiyor değilmi.
Avensis ten sonra VX100 yakışır.

bu ara başım kalabalık biraz..şehir dışıdaydım birkaç gün..buralardayım:smiley:)
varmı bize sürprizin.

çağlar' Alıntı:
sedat bey döndünüzmü ankaraya..

Henüz dönmedim, kısmetse 23 mayıs akşamı Ankaradayım.
24 Hazirana kadar izinli olacağım. İzni genel toplantıya göre ayarladım.
Ama öncesinde biz Ankarada buluşalım yinede, ne de olsa yakınız.

umutcelikel' Alıntı:
Ankara buluşmasına mutlaka gelirim ben manyak bir mani çıkmazsa. En kötü şehirde biryerlerde buluşuruz 1-2 biralık, illa dağ tepeye gerek yok tanışmak için ;D

Bira mı?? Bende! bende! ;D

Bira demeyin bana, evde olunca aklıma bile gelmez.
Buraya gelince aklımdan çıkmaz. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR