VX 100 Hakkında Bilgi Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cihanülker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 88
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,661
Ynt: VX 100 Hakkında Bilgi Lütfen

evet arkadaşlar sonunda aracıma (VX 100, 2004 model) prıns marka lpg kitini taktırdım,bagaj altına yedek lastiğin yerine takıldı 77 lt tank takıldı bu hafta sonu uzun yolda denedim ,90,ytl lik gaz ile ortalama 100 -130 km arası sürat ile tam olarak 320-330 km yok yaptım gideken de gelirkende rakam ve km çok değişmedi yani km de uzun yolda 280 lira, aracımın kalkışında ve gidişinde hiç bir fark yok benzin ile aynı bilgilerinize sunulur

Etiketler

Ohhh nihayet bir şahit daha çıktı ben söylediğimde kimse inanmıyordu.Şehir içinde bu haliyle 325 krş yakıyor diyodum gülüyorlardı.Hatta v8 makina bir,iki lt daha az yakar dediğimde olurmu öyle şey dediler.Japon bu teknoloji lideri.Tekrar hayırlı olsun.

tugsan75' Alıntı:
Ohhh nihayet bir şahit daha çıktı ben söylediğimde kimse inanmıyordu.Şehir içinde bu haliyle 325 krş yakıyor diyodum gülüyorlardı.Hatta v8 makina bir,iki lt daha az yakar dediğimde olurmu öyle şey dediler.Japon bu teknoloji lideri.Tekrar hayırlı olsun.
teşekkürler aynen dediğiniz doğru

Değerli arkadaşlar.Tiptonik vites nedir.Artıları ve eksileri nelerdir.Sıradan bir otomatık vitese göre asvaltta ve arazideki avantajları ve dezavantajları nedir.Tercihte otomu tiptonikmi sizce.sevgiler b civan-bşk Yusufeli

Ve bu vites tipinin kullanılan yakıt çeşidine (lpg-benzin) uzun yolda-arazide müsbet veya menfi katkısı nekadardır

uzun yolda en olumlu katkıyı cruise control yapıyor tabii varsa ve kullanılacak yol olursa (bir de bence) :smiley:

CivanBaşkan' Alıntı:
Değerli arkadaşlar.Tiptonik vites nedir.Artıları ve eksileri nelerdir.Sıradan bir otomatık vitese göre asvaltta ve arazideki avantajları ve dezavantajları nedir.Tercihte otomu tiptonikmi sizce.sevgiler b civan-bşk Yusufeli

Konu başlığı ile alakası olmayan bu konuyu lütfen " TEKNİK " başlığı altına taşıyalım.

Değerli arkadaşlarım.Zahmet buyurupta sahibim coma bakarsanız çobanoğlu otomotivde 45,000 ytl tiptonık vites VX 100 var.2000 mod-94.000km de.İşkembeyi kübradan atmıyorum Yargısız infaz yapmayın.Ha yoksada yanlış yazılmışsa eğer oda benim suçum olmasa gerek değilmi beyler.Ben sadece sizleri azda olsa birşeyler bildiğinizi sanarak (bundan sonra sanmam herhalde) sizlerden bilgi almak istedim okadar.Bilgi paylaştıkça değer kazanır vede çoğalır.Ha profil bilgilerimi merakda ediyorsanız üye olduğum zaman kendimi tanıtan genişçe bilgileri bu siteye bizzat yazmıştım diye hatırliyorum silinmediyse eğer.Yinede sevgiler.birol CİVAN Artvin ili Yusufeli İlçesi Avcılar Derneği Başkanı.

Ha bundan sonrada pek birşey sorup sizleri rahatsız etmem herhalde.Üyeliğimin silinmesinide isteyebilirim belkide.b civan

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR