Vw Polo 1.0 Lpg Uyumu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayzék Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,101

ayzék

Ana Kamp
Yer
KÜTAHYA
VW POLO 1.0 LPG TAKILIR MI DİYENLERE TECRUBE PAYLAŞIMI BAGABINDA İKİ SATIR YAZMAK İSTEDİM..
30.09.2016 ARACIM SIFIR OLARAK ALINMIŞ VE İLK İŞ LPG MONTAJ BAYİSİNE GİTTİM.
ARAÇ 1.0 OLMASINA RAGMEN 75 BG VE ÜÇ SİLİNDİR.
AYLIK MİNUMUM 2000 KM YAPTIĞIMI DÜŞÜNÜRSEK VE DİZEL ARAÇLAR KONUSUNDA HER ZAMAN KORKTUGUMU VARSAYARAK LPG TAKTIRMAK KONUSUNDA HİÇ TEREDDÜT ETMEDİM, MALUM AYNI ARACIN DİZELİ TORK ŞU BU ARACIMDAN ÜSTÜN OLSADA BANA LAZIM OLAN İŞLEVLERİNİ DÜŞÜNÜRSEK MÜKEMMEL.. AYRICA AYNI ARACIN DİZELİ 10-15 BİN LİRA FAZLA VE BENİM ARACIMDAN FAZLA YAKIYOR, BAKIM ONARIM VE DİĞRE DETAYLAR DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE İSE ARACIM ÇOK DAHA EKONOMİK.
NEYSE BAUİDE 1700 PRİNCE, 2100 ZAVOLİ İDİ SANIRIM VE 1400 ATİKER GOLD VARDI.DAHA ÖNCELERİ ATİKER KULLANDIM AMA İLLAKİ PRİNCE EN İYİSİ DİYORLARDI VE PRİNCE DE KAMPANYA VARMIŞ ONU TAKTIRDIM.
İLK GÜN KIL BİR ADAM OLMAMA RAGMEN İŞİM TERS GİTTİ VE BAYİDEN ÇIKTIKTAN BİR GÜN SONRA GAZ KAÇAGI VAR DİYE GERİ DÖNDÜM, İKİNCİ GÜN LPG SU HORTUMU PATLADI LPG FİRMASI GELDİ VE HORTUMU DEĞİŞTİRDİ ANTİFRİZİ EKLEDİ V.B. HAAA BU ARADA LPG TAKILDIGII GÜN ÇEKİLEN BAKIR BORU ÇATLAK ÇIKTI VE TEKRAR HAT ÇEKİLDİ,BU BORUNUN ÇATLAK ÇIKMASI EN SON BİR YIL ÖNCE OLMUŞ VE NEREDEYSE 1000 DE BİR KARŞILAŞILAN BİR OLAYMIŞ, BU TERSLİKLER ŞAHSIMA MUNHASIR OLUP HEPSİ BİR ARADA ÇOĞU İNSANIN BAŞINA GELMEZ.. ÇÖL VE KUTUP AYISI MİSALİ...
İLKDEPOMDA KM 15 KR YAKTI, LPG 2.18 Dİ SANİRİM, SONRKİ KMLERDE 12KR GÖRDÜM, AMA SAKİN ARAÇ KULLANDIGIMI VE İSTANBUL TRAFİĞİ GİBİ BİR SIKINTIM OLMADIGINI BELİRTMİŞ OLAYIM,İŞİN DOĞRUSU ÇOK MEMNUNUM VE ASLA YAKITI KAFAMA TAKMIYORUM..
DELİ GİBİ GEZİYORUM YANİİİ, DURMAK YOK YOLA DEVAM :smiley:

SIFIR ALDIGIM ARACIN GARANTİSİ İKİLİ İLİŞKİLERİNİNLE DOĞRU ORANTILI OLARAK DEVAM EDİYOR.

SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR KONU VARSA YARDIMCI OLURUM. 2 AYDA 4500KM OLDUK, MAAŞALLAH SIKINTI YOK..

HA ÖKÜZ BİR OTOBÜS ŞÖFÖRÜN PARK HALİNDEKİ ARACIMA ÇARPMASINI VE SONRASINDA YAŞANAN KASKO V.B. TECRÜBELERİMİ İHTİYAÇ OLURSA PAYLAŞABİLİRİM.. SAYGILAR

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri