Vw Lt35 Ki̇li̇tli̇ Di̇feransi̇yel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celalyayla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,159

celalyayla

Yeni Üye
Tüm dostlara selamlar;
2006 model LT35 sahibiyim aracın ekranında kilitli diferansiyel ışığı sürekli yanıyor yani aktif normalde araçta bunu açıp kapamak için düğme olmalı ama eski sahipleri tarafından sökülüp atılmış ve olması gereken yere sürgülü kapı için otomatik düğme koymuşlar (aşağıdaki fotoda turuncu renkle işaretli). Bu düğmeyi nereden tedarik edebilirim her yere sordum maalesef ulaşamadım. Hatta bazı kişiler ısrarla bu araçlarda kilitli diferansiyelin olmadığını iddia ediyorlar ama yurt dışında satılık bir kaç araçta gördüm (aşağıdaki fotoğraflarda düğmenin resimleri mevcut). ebaydan splinter için olanı buldum onu alsam iş görürmü? Bu konu ile ilgili İstanbul çevresinde uzman servis önerisi olan varmıdır? Farklı bir düğme takarak nasıl çözebiliriz. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
06fd3274 862e 4362 aca7 792d4d9e7591
9c76f4c7 16c6 4669 ba98 19cf46ef3170
Cd4c6135 c58d 465c ac4a 9a6d5210f455
E3c74111 c0cc 48e1 be9e 26b63e1dbe09
Ed545525 ad8e 4baa a96f dd7843812f2b
F11b920c 684a 4a40 8778 f9f4cd762250 1

Etiketler
Merhaba bende de aynı sorun var yeni akdigim araçta aynı sorun var ve gösterdiğin düğme kapı açma düğmesi olarak değiştirilmiş su sorununuzu halkettiniz mi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri