Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freedom.gg Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 140
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,562

Merhaba hocam. Güneşte kaç dereceye kadar su ısınıyor? Ne kdar sürede ısınıyor?

Merhaba, derece olarak bir ölçüm yapmadım. Ben normal dede duş için çok sıcak suyu sevmem, bir iki saatten sonra benim için fazla sıcak geliyor. Umarım açıklayıcı olmuştur:smiley:. Fırsat bulursam zaman ve derece olarak ölçer, buradan yazarım.

öncelikle tebrik ediyorum sizi
bunu tek başınıza hemde Alanya gibi bir yerde hemen hemen bütün ustaların yaptığı gibi baştan savmak için türlü bahaneler üreterek iş yapmadıkları ortamda kendi işinizi kendi kendine yapmakta ve kalan işlerinde ustaya muhtaç olmadan tamamlayacak beceriye sahip olduğunuzu görüyorum. yılmadan ilerleyin. Bende 27 kişilik yarım otobüsü yada bunun benzeri bir aracı kendi kendime yapmayı düşünüyorum size kolay gelsin. Takipteyim :smiley:

Ne kadar doğru anlatmışsınız ve bu konuda ne kadar sıkıntı çektiğimi anlatamam. Ama sonra her şeyi kendim yapmaya başlayınca ihtiyacım bile kalmadı :smiley: şuan sona geldik her şey tamam dekoratif şeylerle uğraşıyorum, güneş panelleri de hazır :smiley: yarın proje çizimi için mühendisle görüşeceğim :smiley: sizlere de kolaylıklar dilerim, umarım her şey istediğiniz gibi olur :smiley:

Biz bu minik evimle sona geldik, biraz uzun sürdü bolca tecrübeli sıkıntılı geçti ama bir o kadar da hayatım boyunca belki yapamayacağım tecrübeler ve işler kazandım :smiley: artık proje çizimi ve ruhsat vs. İşlerimiz kaldı bununla ilgili sonuçları da paylaşırım. Öncelikle kadınlar olarak, içimizdeki gücün farkına vardığımızda yapamayacağımız hiçbir şey yok. Bir zamanlar sadece bir hayaldi.. Güzel günler, özgür hayatlar ve sevgi ile kalmanızı dilerim.. :smiley:

IMG 20200509 084417 852

IMG 20200510 100113 683

Zevkle döșenmiș güzel bir karavan yaptınız. Zevkli, sağlıklı ve güzel geziler dilerim.

Biz bu minik evimle sona geldik, biraz uzun sürdü bolca tecrübeli sıkıntılı geçti ama bir o kadar da hayatım boyunca belki yapamayacağım tecrübeler ve işler kazandım :smiley: artık proje çizimi ve ruhsat vs. İşlerimiz kaldı bununla ilgili sonuçları da paylaşırım. Öncelikle kadınlar olarak, içimizdeki gücün farkına vardığımızda yapamayacağımız hiçbir şey yok. Bir zamanlar sadece bir hayaldi.. Güzel günler, özgür hayatlar ve sevgi ile kalmanızı dilerim.. :smiley:
Çok güzel olmuş güle güle kullan.

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yapım aşamalarını ilgiyle takip ettim ve bazı konularda da tavsiyelerde bulundum. güzel bir iş çıkaracağınızı tahmin ediyordum yanılmadığım için sevindim. daha önce de söylediğim gibi amatör ruhla el emeği ile yapılan her iş çok değerli. güzel günlerde keyifle kullanmanızı dilerim, selamlar...

Gamze hanım,

Emeğinize sağlık serüveninizi yeni okuma şansı yakaladım. Kayda değer güzel bir iş çıkartmışsınız sağlıklı günlerde keyifli geziler dilerim.

Tek kelimeyle hanım eli değmiş ve son derecede zevkli ve de değişik bir tasarım olmuş.
Ellerinize, emeklerinize sağlık ve çok keyifli gezileriniz olsun kısmetse... 🙂👍

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri