Volkswagen T5 'le Avrupa Gezimiz- 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nevzat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 285
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,790

Etiketler
Ynt: Volkswagen T5 'le Avrupa Gezimiz- 2012

nevzat' Alıntı:
Hızlı bir gezi oldu, 24 gün yaklaşık 8000 km fazla geldi. Bundan sonra daha az yer gezip daha çok dinlenebileceğim geziler planlıyorum. Siz Annecy demisiniz? Bilseydim mutlaka haberleşirdik. Reimoda yüksek tavan T5 e uygun bisiklet askısı malesef yoktu.:(

Ben Lyon'da yaşıyorum. Buradan karavan ile 40 dakika. Bir dahaki sefere artık :smiley:

Sizinle beraber bende mükemmel bir deneyim yaşadım. Adamların taşı toprağı yolları dağları bile çok farklı çok gizemli mistik bir havaları var ve ayrıca yollar çevre heryer tertemiz insanları özen gösteriyor doğaya herhalde. Herneyse resimlerde dikkatimi çeken birşey vardı. Şehirdeki ve köylerdeki tüm binalarda ve evlerde pencere sayısı inanılmaz fazla, yani 3 tane pencere olacağı yerde 10 tane var. Bir kat da 10 tane var :D çok garibime gitti. Belki de onlarda bizim binalarımızı görseler az bulurlar pencereleri. Kafayı fena taktım pencere olayına.

Nevzat hocam,

elinize sağlık, güzel bir gezi yazısı çıkardınız ortaya özellikle gidilen yol ve zamanın azlığı konusundaki özeleştiriniz
birçok gezgin için dikkat edilmesi gereken noktaydı.

VW fotografları ve yeşil T4 carthago tavan hayallerimin aracıydı, geçmiş olsun diliyorum. Selamlar.

Nevzat hocam şimdi bitirdim ama inanın tekrar inceleyeceğim.

Birincisi çok beğendim,fotoğraf makinanızın ucunda filtre mi var bilmiyorum ama çok güzel bir ton hakim fotoğraflarınıza.

En çok beğendiğim yerler Zagrep te ki Ljubljana üniversite bölgesi.

Aspirin şişesi,Deuches museum,Mentonda ki parkettiğin duvar dibi,bisiklet market ve reimo.Bir çok fotoğrafını çok beğendim özellikle yol ile ilgili olan ama en sonda eklediğim fotoğrafı mutlaka baskı yapıp evinize asın,çok neşeli ve çok sıcak.

Özel teşekkür yalnızca gezinizi değil hayatınızın belli bir kesitinizi,özelinizi bizle paylaştınız bu bize bakış açınızdaki samimiyeti göstermesi açısından çok mutlu etti, bizde gezinize bu özeni vererek baktık.

Bir çok fotoğraf arasından hoşuma gidenler var ben onları göstermek istemyorum ama ayrıntılarda ben şunları çok beğendim.

Bir daha ki gezinizde biz burda olacağız umarım o da en az bunun kadar güzel geçer ,size ve ailenize emeklerinden dolayı teşekkürler.

05 IMG 5491

N burun sanki T5 ama gerisi ne

41 IMG 2200

077 IMG 5329

016 IMG 2215

Nevzat bey,gezinizin son etabında ağrılarınız olmuş,sıkıntılı bir final yaşamışsınız.
Buna şükür deyin artık,kötüsünden korusun ALLAH,hoş geldiniz memlekete,selamlar.

Tatil dönüşü gezi yazınızı az önce bitirdim.Güzel fotoğraflarla bezenmiş çok güzel bir yazı olmuş.Emeğimize kaleminize sağlık diyorum selamlar sevgiler..

Merhaba Nevzat Bey,
Gezi notlarınızı büyük bir zevkle okudum.Fotoğraflar da mükemmel.O heyecan ve zevki bizlere de yaşattınız.Bizler de şu an için gidip göremesek bile sayenizde bütün o mekanları ve güzellikleri hayalimizde canlandırdık.Çok doyurucu ve bir o kadar da yorucu bir gezi olmuş, ama sağlık olsun.Bu arada Böbrek ağrılarınız için geçmiş olsun.Aynı dertten ben de muzdaribim. Kırdırabildiniz mi? Yenge hanımın araç kullanabilmesi de imdadınıza yetişmiş.Onu da tebrik ediyorum.Sevgili kızınızı da yaptığı katkılardan dolayı tebrik ediyorum. Bu mükemmel gezi İnşallah size ve ailenize çok büyük moral olmuştur.Yol yorgunluğunu kısa sürede atlatırsınız.Çevrenizdeki dost ve arkadaşlarınıza geziyle ilgili anılarınızı büyük bir zevkle anlatarak onları da mutlu edeceğinize inanıyorum.İyi ki gittiniz, gördünüz ve geldiniz.Paylaşımlar için teşekkür ediyorum.Yeni geziler diliyorum.Saygılar ve Sevgiler. Ergun

ilk günlerden takibe başladım. Bulgaristan'da sanırım siz mikrop kapmayasınız diye ilaçlamışlardır önlem olarak.:smiley:)))). Zagreb fotolarını özellikle bisikletli olanları çok beğendim

Üniversite şehri benimde ilgimi çekti. Benim oğlanlar büyüyünce onlardan da böyle talepler gelebilir. Hatta duvar grafittileri çok hoşumuza gitti anne karavanıda böyle boyayalım da diyebilirler. Hayranı olduğum diğer şey yaygın bisiklet kullanımı ve bisikletlere uygun yollar ve trafik düzenlemeleri

Ben bu konuda çocukları desteklerim,eğer bu kadar güzel yapabilirlerse ,bence herkesin yaptırması gerekir araca ruh katar,farklı bir tarzı olur.O kadar çok bu tarz görsel efektlere baktım ki T5 için artık pes ettim.
Ayrıca Reimo nun önünde bir tane T5 de ki renkli dalga dikkatimden kaçmadı,hemen kaydettim.

036 IMG 5841

Aslında bizim karavan içinde düşünmüyor değilim .Deniz kabukları deniz yıldızları balıklar ile süslü olsa fena olmazdı .Tüm karavalanlar klasik renklerde benim fıtratıma daha canlı cıvıl cıvıl renkler uyuyor :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.