Volkswagen - Amarok

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 432
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 270,815

Etiketler
Ynt: Volkswagen - Amarok

benimde iki sorum var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim;

1- krom roll bar ve yan basamakları siyah yapabilirmiyiz? bunun için boya veya kaplama gibi uygulamalar var mı yoksa illaki yenisini mi almak lazım :-\

2- aynanın arka yüzüne yapıştırılan ok şeklinde sıralanmış kırmızı led lambalar var. sinyallere bağlanıyor. sinyal verildiğinde aynın içinde kırmızı ledler yanıp sönüyor. bunlardan sipariş ettim ebay den ,yakın zamanda gelir. benim sorum bu ledlerin aynadaki ısıtıcıya yada ısıtıcının ledlere bi zararı olur mu?

161140342 led arrow lights 28 smd car side mirror turn signal

4x4truckshop' Alıntı:
krom roll bar ve yan basamaklar siyah yapılabilir ama tam başarılı olmuyor
selamlar

şimdiki aklım olsa kesinlikle krom almazdım. siyah fikri sizin yaptığınız araçları görünce iyice aklıma girdi.
Maşallah dükkanınızdan çıkan araçların hepsi biblo gibi duruyor. istanbula geldiğimde mutlaka uğramayı düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• 970211_10151596718410768_453114265_n.jpg
    970211_10151596718410768_453114265_n.jpg
    89.1 KB · Görüntüleme: 238

herkeze kolay gelsin sezon için bir amarok toplamaya karar verdik bir çok parçası hazır ancak snorkel fiyatları çok uçuk elinde ikinci el olan veya ucuz bulabilen biri var mı

merhaba ; yeni almış olduğum 4*4 otomatik kilitli amaroğumu modifiye etmek istiyorum. ancak sayfadaki resimleri göremiyorum . yardımcı olursanız sevinirim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR