Vee.. 2011 Yazı Da Böyle Geçti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egeli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 307
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 85,636
Ynt: Vee.. 2011 Yazı Da Böyle Geçti

yalınız gezmeyip bizleride düşündüğünüz için teşekküler benim de hayalim bu inşallah bir gün karavanım olur...

Etiketler

Bülent Bey,
Serdar Bey,
arikandalı,

İlginize çok teşekkürler... :smiley: :smiley:
Her şey gönlünüzce olsun...

Ülker&Yavuz

ayaklarınıza ellerinize ağzınıza sağlık diyecek başka kelime bulamıyorum sağlıcakla kalın

Gelecek seyehatinizde bizleride yanıbaşınızda hissetmeniz dileğimle.
selamlar

Kutulyorum güzel bir gezi gerçekleştirmişsiniz, benimde hayalimde böyle bir gezi yapmak, çekme karavanımı aldım,
gerekli bakımları yapıldı, uygun zamanı beklemedeyim. Sevgi ve selamlar. Savaş Varlısoydaş

Sn. Rıfat Tülün,
Sn. Savaş Varlısoydaş,

İlginiz ve beğeni dolu kelimeleriniz için sonsuz teşekkürler..
Esen kalın...

SN.Diyerek başlayamıcam cünki 2O11 gezinizi öyle ictenlikle izledikki özellikle eşimin agır bir rahatsızlık sonucu 7 aydır eve baglandıgımız şu günlerde bize dahası eşimi aldınız oralara götürdünüz size gercekten minnettarım ve evet sn diyerek bir resmiyet olmasın istedim sizleri bi baba bi anne gibi görüp ellerinizden öperim gercekten gezinizi izlerken eşim bak tugay ülker abla nereye cıkmış yavuz abideki keyfe bak diye inanın sizlerle konuşarak takip ettik abim ablam umarız bu kalleş hastalıgı yener sizlerle biryerlerde karşılaşır tanışır bir kücük de olsa rakı sofrası muapbeti yaparız eşime hep sizin bu yaşantınızla teselli veriyorum bak göreceksin yenecez ve gidecez buralardan bak sana söz yavuz abi ülker ablayıda bulacaz bir gün o yollarda icecez o rakımızı diye abi daha ne deyim gercekten cok ama cok teşekkürler saygılar ÖZGÜRLÜKLERLE DOLU YARINLARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE

TUGAY58' Alıntı:
SN.Diyerek başlayamıcam cünki 2O11 gezinizi öyle ictenlikle izledikki özellikle eşimin agır bir rahatsızlık sonucu 7 aydır eve baglandıgımız şu günlerde bize dahası eşimi aldınız oralara götürdünüz size gercekten minnettarım ve evet sn diyerek bir resmiyet olmasın istedim sizleri bi baba bi anne gibi görüp ellerinizden öperim gercekten gezinizi izlerken eşim bak tugay ülker abla nereye cıkmış yavuz abideki keyfe bak diye inanın sizlerle konuşarak takip ettik abim ablam umarız bu kalleş hastalıgı yener sizlerle biryerlerde karşılaşır tanışır bir kücük de olsa rakı sofrası muapbeti yaparız eşime hep sizin bu yaşantınızla teselli veriyorum bak göreceksin yenecez ve gidecez buralardan bak sana söz yavuz abi ülker ablayıda bulacaz bir gün o yollarda icecez o rakımızı diye abi daha ne deyim gercekten cok ama cok teşekkürler saygılar ÖZGÜRLÜKLERLE DOLU YARINLARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE

Tugay Bey, çok geçmiş olsun!.. :( Umut önemli, başaracağınıza inanıyorum; bir bardak da benim için o akıl suyundan... :smiley:

Cavid Sezen

Muhteşemsiniz...
2012 gezinize bugün başlıyorum, sıradan gideyim dedim. :smiley:
Umarım 2052 yazını da böyle mutlu ve sağlıklı geçirirsiniz, sevgiler saygılar...

salih izmirli' Alıntı:
SN egeli .2011 yazı süper geçmiş ,fotoğraflar ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim...salih güranç
Biz teşekkür ederiz, Salih Bey...

ZMURATA' Alıntı:
Umarım 2052 yazını da böyle mutlu ve sağlıklı geçirirsiniz,

Bu güzel dileğiniz için sonsuz teşekkürler, Murat Bey.. :D :D Bizi mutlu ettiniz. Umarım, siz de izlersiniz..
Selamlar...

Bugün öğlenleyin okumaya başladım ve vakit nasıl geçti anlamadım.Bir gezi bukadarmı güzel anlatılır ve belgelenir. Canı yürekten teşekkürler..

ole' Alıntı:
Bugün öğlenleyin okumaya başladım ve vakit nasıl geçti anlamadım.Bir gezi bukadarmı güzel anlatılır ve belgelenir. Canı yürekten teşekkürler..

Gösterdiğiniz ilgiye ve övgünüze biz teşekkür ederiz.... :smiley: :smiley:
Sevgiyle kalın...

Yavuz abicigim gezilerinizi imrenerek takip ediyorum sizle tanisip tecrube ve onerilerinizi ileride karavanci olacak birisi olarak dinlemek isterim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.