Van - Gevaş Abalı Kayak Merkezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yazer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,915

yazer

Kamp II
Efendim merhabalar;
motokaravanımızı yaptıralı bir yıl oldu bir çok gezimiz olduğu halde siz dostlarla paylaşmak bir türlü nasip olmadı. inşallah bu gezimizin bir kısmını paylaşmayı rabbim nasip eder :smiley:
nasip diyorum, YAALLAH dedik PC nin başına geçtim pc nin güç kaynağı yandı erteledik, fotograf makinasından fotoları alalım dedik kaspersky virus diye hepsini silmiş, ALLAHtan güzergah üzerinde diyarbakırı gezerken araç video kayıt cihazı almıştık ordan görüntüleri alabildik. iyide olmuş cihazın üzerinde GPS modulünü tesadüfen bağlamıştım videoları izlerken aracın hızından tutun da GPS bilgilerini sürekli kayıt ediyormuş, doğrusu ilk defa işe yarar bişe aldığıma sevindim. şimdilik videoyla idare edecez.

http://youtu.be/5Ypy8zsBBGI

Etiketler
Aceleyle videoya alt yazı geçerken GEVAŞ yerine ERCİŞ yazmışım izleyenler kusurumu hoş görsün lütfen,
efendim fotolar Kasperskyın gazabına ugradığından elimizdeki videolardan foto elde ettikçe paylaşacam...

Ziyaret

Edremit konaklama

Abal konaklama

yolumuz üzerinde BİTLİS ilçesi TATVAN'da geceyi geçirdik, şehir merkezi van gölü çevresinde yerleşmiş. gölün bir kenerına çekip bizde geceyi geçirdik, hava müthiş soğuktu.

gurbetteki Tatvanlı dostlara şehir merkezinden kısa video...

http://youtu.be/Us69EMZDaO4

konaklama yerimiz.

Tatvan konaklama ehir k

nihayet yıkılmadım ayaktayım diye haykıran VAN şehrimize kavuştuk. şehir kış olamasına rağmen gece dahi cıvıl cıvıl, depremin izleri sadece konteyner alanlarında ve tek tük bazı evlerin önündeki konteynerlerle gözüküyor. ama vanlı üzerinden çok çabuk atmış deprem sendromunu. RABBİM bir daha yaşatmasın.
Vanlı hemşehrilerim ve gezenbilir ailesine VİDEO ile gezimiz...;

http://youtu.be/SCa7Z5mo5S4

Van

Geceyi geçirdigimiz güzelim Van ilimizin gece görüntüsü. Fotoları kaybettigimizden VİDEO...

http://youtu.be/sHrg7AI8kvA

Van gece

Ynt: Van - Gevaş Abalı Kayak Merkezi

Güzel paylaşımlar için teşekkürler. Özellikle mangal keyfi dikkatimi çekti. Tüplü mangal herhalde. Kömürlüye göre lezzet farkı nasıl oluyor? Pratikliğine diyecek yok ancak lezzet ne durumda merak ettim doğrusu. Selamlar.

mabirsen' Alıntı:
Güzel paylaşımlar için teşekkürler. Özellikle mangal keyfi dikkatimi çekti. Tüplü mangal herhalde. Kömürlüye göre lezzet farkı nasıl oluyor? Pratikliğine diyecek yok ancak lezzet ne durumda merak ettim doğrusu. Selamlar.
sayın mabirsen; walla bravo, evet tüplü mangal üzerinde kömür yerine LAV TAŞI var lezzete denecek yok. damak tadına çok özenli biriyim yani sözlerimden emin olabilirsin. ee üstadım yaş ilerledikçe herşeyin kolay ve rahatı ii olyor. kayseriden geçerken 50TL ye almıştık tabi piknik tüp hariç.

Gecenin dondurucu rüzgar sesimi desem, dalgaların kıyıya vuran sesleri derken gece 01:00 de ancak uyumuşuz. iyiki şu VEBESTOYU takmışız ne kadar mazot harcıyor bilmem ama harika birşey. sadece o degil sabah yüzümü yıkayayım diye musluğu açtığım gibi kapamam bir oldu su buz gibi hemen BOİLERİ sıcak su için çalıştırdık, derken hanım ağzınıza layık vanın kahvaltı ürünlerinden leziz tereyağı,bal ünlü otlu peynirimi desem çörek türü ekmek mi desem doğrusu kahvaltı için seyehatımı bir gün uzattım...

Van edremitkahvalt

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri