Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavan; Sakın!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan udi62 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,809
Ynt: Uzun Araştırmalardan Sonra Moda Karavanda Karar Kıldım..

Hayırlı olsun, en kısa zamanda gönlünüzce tamamlanır umarım...

Etiketler

hayırlı olsun en kısa zamanda keyifli seyahatlerde kullanmanız dileğiyle....

Teşekkür ederim..umarım istediğimiz gibi olur..bekleyip göreceğiz..

udi62' Alıntı:
segili karaali dostum,,açıkçası biran önce kafamdan atmak istedim bu konuyu,,çünkü sürekli hafızamı meşgul ediyordu..araç alımımız şöyle oldu. firma sahibi hüseyin topçu bey, sahibinden com. sitesine girdi..biz jumper tercih ettiğimizden 2010 jumperlere birlikte inceledik..bir tane temiz gözüken bir araç için telefonla görüştü..pazarlığını yaptık..ankarada hemen hüseyin bey arkadaşını devreye soktu..araca oldukça yakınmış...aracı gitti gördü beğendi ..cüzi miktar kapora bıraktı..2 gün mühlet alındı ve hüseyin bey bizzat Ankaraya gitti araca detaylı baktırdı..ödemesi tarafımdan yapıldı..oradan aldı geldi..araç 40 ooo tl ye alındı ..

abi aracınız hayırlı olsun benimde hayal ettiğim bir karavan var aklımda bir kaç sorum var cevaplarsanız çok memnun olurum 2010 model aracı ötv ödememek içinmi 2010 aldınız bu 5 yıllık süre durumu devammı etmekte aldığınız araç panelvanmıydı kamyonet ruhsatlılar karavana dönmüyor diyorlardı.ayrıca karavanınız alkoven tarzındamı oldu benim istediğim o tarz ve mümkünse araça vermiş olduğunuz 40binin dışında ne kadar bir masrafınız oldu paylaşırsanız çok sevinirim teşekküreder iyi günler dilerim.

Moda Karavanla ilgili karar kıldım yazan benim..fakat şu anda farklı bir moda karavan var....bu yazılanları moda karavan için lütfen referans almayınız..

Moda Karavanla ilgili karar kıldım yazan benim..fakat şu anda farklı bir moda karavan var....bu yazılanları moda karavan için lütfen referans almayınız..

2015 şubat ayında ,bu başlık altında uzun araştırmalar sonunda da "övdüğün" Moda karavan firmasına motor karavan yaptıracağını beyan etmişsiniz.Bir çok arkadaşta sizin heyecanınıza ortak olup kutlamışlar.

Ayrıca karavan ile ilgili detayları paylaşma sözü vermişsin.

teşekkür ederim..tüm karavan sever dostlarada nasip olur inşallah.gereken titizliği göstereceklerine inanıyorum..bittiğinde tüm detaylarını burada paylaşacağım..

Aradan 3 yıl geçmiş sesiniz soluğunuz çıkmamış,verdiğiniz sözü yerine getirmemişsiniz.
Bu gün birden, Moda karavanı referans almayın diyorsunuz.
Size neden dolayı inanalım.
Ne sebepten dolayı, o firma hakkında fikriniz birden değişti ?
imalat sırasında faydanız olmadı ,bari detay verirseniz bu şekilde insanlara faydanız olsun.

Sen bana inanma istersen,,ben sana yinede anlatayım,,Truma klimayı satmak istediğimi söyledim..bir iki ay sonra aradı almak istediğini söyledi..bende ikinci el olduğunu düşünerek yarı fiyata 6000 tl vereceğimi söyledim..karavandan söktü..7 ay önce ,,,İmal ettikleri orhan gül beyin karavanına Yeni klima diye12,500 tl karşılığı monte etti.. ve defalarca söz vermesine rağmen,, benim paramında üstüne resmen yattı..şimdi hüseyin topçu mesajlara dahi cevap vermiyor..yani hem yüzde yüz kar ediyor..hemde paranınüstüne yatıyor...
Ayrıca sizin siteminize cevap vereyim..kendim karavanı İmal etmedim..hiç anlamamda ..bu yüzden anahtar teslimi aldım..neyin aşamasını anlatayım sana sevgili kardeşim .ayrıca zaten bu parayı alamayacağımı biliyorum..ben bunları anlatıyorsam ..kimsenin yanılmasını istemediğimdendir...buradan farklı mana çıkarıyorsanız sizin bileceğiniz şeydir..

Sen bana inanma istersen,,ben sana yinede anlatayım....

söz veren ve yerine getirmeyen birine ,söylenecek uygun bir kelime veya deyim var ise söylersen, hem kelime dağarcığıma ekler hemde senin için söylediğim "inanalım" yerine, o kelimeleri kullanayım ve senden de buradan özür dileyeyim.

.......
Ayrıca sizin siteminize cevap vereyim..kendim karavanı İmal etmedim..hiç anlamamda ..bu yüzden anahtar teslimi aldım..neyin aşamasını anlatayım sana sevgili kardeşim .

açtığınız bu konu içinde bitmiş araç almaktan mı bahsettin de ben atladım ?

teşekkür ederim..tüm karavan sever dostlarada nasip olur inşallah.gereken titizliği göstereceklerine inanıyorum..bittiğinde tüm detaylarını burada paylaşacağım..

Karavan imal ettirdiğinde hiç mi merak edip arada bir olsa kontrol etmediniz yada yapım aşamalarını fotoğraflatmadınız mı ? Bu firmaya aşırı güven duymanıza ne yol açmıştı o dönem ? Karavan tamamlanmışsa bitmiş resimlerini o günlerde niçin yayınlamadınız ?

....ayrıca zaten bu parayı alamayacağımı biliyorum..ben bunları anlatıyorsam ..kimsenin yanılmasını istemediğimdendir.....

cihazı verirken para alamayacağını bildiğiniz halde teslim etmeniz sizin hatanız.

....buradan farklı mana çıkarıyorsanız sizin bileceğiniz şeydir..

işin özü;
1-Tüm detaylarını burada paylaşacağım deyip, bitmiş haldeki halini bile paylaşımda bulunmayın
2-Referans almayın deyin,fakat sebep belirtmeyin.
sizden, sebebini yazmanızı isteyince farklı anlamlar çıkartmakla suçlayın..
yazdığım yazı üzerine farklı anlamlar çıkaran siz oldunuz, benim için sorun değil..

karavanızla mutlu güzel tatiller diler, umarım en kısa sürede alacağınızı tahsis edersiniz.
Bu arada yazımın başında yazmıştım, sizi kırdım ise buradan özür dilerim.

Son düzenleme:

moda karavanla ilgili arkadaşın 3 yıl sonra yaşadığı ticari anlaşmazlık üzerine olumsuz ref vermesini anlamadım açıkçası..ancak geçen sürede yaptırdığı karavandan memnun kalmışmıdır..bunu da anlamadık..konu üzerine sizin olumsuz deneyimleriniz nedir acaba...motorkaravan yaptırabilecek firmalardan biri olarak görüyordum..ancak şimdi o kadar kafası karışıyor ki insanın neredeyse face gruplarına ve diğer rastladığım yorumlarda tek bir yerli karavan üreticisine ortak aynı yorumlar olamıyor maalesef..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri