Uzun Araştırmalar Sonrası X - Trail Aldım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dorukkaraca Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,031

Etiketler
Ynt: Uzun Araştırmalar Sonrası X - Trail Aldım

sıkıntı şurda bazılarımız fiyat performans odaklı düşünür araç alırken bazılarımız aracı beğenir alır ne fiyatı ne 2. eli başka hiç birşey onu almasından vazgeçiremez.

hayırlı olsun kazasız belasız .güzel bir tercih yapmışsınız .tam bir aile aracı .sınıfındaki en iyi araç nerdeyse.fakat xtrail hakkında benimde düşüncem şuan fiyat olarak yüksek konumlandırıldığı.nissanın tok satıcı olması bunda etken zebil gibi qq juke satıyorlar.xtrail 80bin olsa kim sırf donanımlı dizel diye qq ya 80bin verir. bu arada 2 yıl önce 80bine satılan x taril ne olduda 120bine çıktı.[http://forum.arabatercih.com/dengeleri-degistirecek-yeni-nissan-x-trail-test 30 aralık 2010 itibari ile üst versiyon modelin fiyat 80bin ]

2.0 larda vergi arttı yen yükseldi .qq +2de çıkardılar xtrail üvey evlat haline geldi :smiley:

ama yüksek fiyatlı olması tercih edilmeyeceği anlamına gelmiyor.

6005016' Alıntı:
sıkıntı şurda bazılarımız fiyat performans odaklı düşünür araç alırken bazılarımız aracı beğenir alır ne fiyatı ne 2. eli başka hiç birşey onu almasından vazgeçiremez.

hayırlı olsun kazasız belasız .güzel bir tercih yapmışsınız .tam bir aile aracı .sınıfındaki en iyi araç nerdeyse.fakat xtrail hakkında benimde düşüncem şuan fiyat olarak yüksek konumlandırıldığı.nissanın tok satıcı olması bunda etken zebil gibi qq juke satıyorlar.xtrail 80bin olsa kim sırf donanımlı dizel diye qq ya 80bin verir. bu arada 2 yıl önce 80bine satılan x taril ne olduda 120bine çıktı.[http://forum.arabatercih.com/dengeleri-degistirecek-yeni-nissan-x-trail-test 30 aralık 2010 itibari ile üst versiyon modelin fiyat 80bin ]

2.0 larda vergi arttı yen yükseldi .qq +2de çıkardılar xtrail üvey evlat haline geldi :smiley:

ama yüksek fiyatlı olması tercih edilmeyeceği anlamına gelmiyor.

teşekkürler ilk sözünüze bende katılıyorum.

Öncelikle hayırlı olsun...Alınabilecek en doğru tercihi yapmışsınız...Olayı sadece şöyle özetleyeyim. Geçen haftalarda birgün dağ evine çıktım arkadaşla. Dağda bastıran ani ve şiddetli yağmur tüm piknikçileri esir aldı.Geri dönüş yolunda çimenlere takılmış çıkamayan araçlar var piknik alanında, yanaştık arkadaşla ve size yalan gelir 2 aracı arka arkaya bağlayarak çektik çıkardık çimenlerden.Yaklaşık 2,5 ton yük ederki bu o zaman anlıyorsunuz aracın gücünü...Bindikçede zevk alırınız..

SeRKaN KAHRAMAN' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun...Alınabilecek en doğru tercihi yapmışsınız...Olayı sadece şöyle özetleyeyim. Geçen haftalarda birgün dağ evine çıktım arkadaşla. Dağda bastıran ani ve şiddetli yağmur tüm piknikçileri esir aldı.Geri dönüş yolunda çimenlere takılmış çıkamayan araçlar var piknik alanında, yanaştık arkadaşla ve size yalan gelir 2 aracı arka arkaya bağlayarak çektik çıkardık çimenlerden.Yaklaşık 2,5 ton yük ederki bu o zaman anlıyorsunuz aracın gücünü...Bindikçede zevk alırınız..

teşekkür ederim bencede çok güçlü ve konforlu bir araba öncelikle yolda giderken hiç ses almıyor,çok güçlü(santa fe ye göre),çok da atak

xtrail benim çok sevdiğim bir araç. t30 modeline bindim 1 sene kadar. çok keyifliydi ancak benzinli 2.0 motor yetmiyordu. yeni dizeller şahane. gel gör ki fiyatı bence o araç için çok ama çok pahalı şu anda. aynı ayardaki koleos düşünülebilir. ama piyasası berbattır ikinci elde.

Başlığı ben mi yanlış okudum yoksa uzun araştırmalar Sonrasımı yazıyor ?
Kusura bakma ben kimseyi rencide etmek heves kırmak peşinde değilim fakat pek uzun araştırmadığınız kanaatindeyim.
Yinede kazasız belasız mutlu gunler de kullanmanız dileği ile hayırlı olsun.

KLL' Alıntı:
xtrail benim çok sevdiğim bir araç. t30 modeline bindim 1 sene kadar. çok keyifliydi ancak benzinli 2.0 motor yetmiyordu. yeni dizeller şahane. gel gör ki fiyatı bence o araç için çok ama çok pahalı şu anda. aynı ayardaki koleos düşünülebilir. ama piyasası berbattır ikinci elde.

ben alıp satacak değilim 6 sene filan idare eder belki daha fazla.araç gerçekden çok konforlu arazi performansıda benim için yeterli.fiyatı gelince fiyat gerçekten pahalı ancak 2.0 motorlu araçlarında fiyatları yakın ucuz olanlar ise captiva yeti,tiguan gibi küçük araçlar.

diablo2barbar' Alıntı:
Başlığı ben mi yanlış okudum yoksa uzun araştırmalar Sonrasımı yazıyor ?
Kusura bakma ben kimseyi rencide etmek heves kırmak peşinde değilim fakat pek uzun araştırmadığınız kanaatindeyim.
Yinede kazasız belasız mutlu gunler de kullanmanız dileği ile hayırlı olsun.

emin olun ki yaklaşık 1,5 senedir araştırıyorum.bence en uygun araçta bu.önceden santafe kullanıyordum 2006 model hyundai den bıktım çok arıza çıkardı başıma.kia ya gelirsek hem araç pahalı hemde hyundaiden farkı olmadığını düşünüyorum.suzuki vitara düşündüm bi ara oda attan inip eşşeğe binmek olurdu ondanda vazgeçtim.rav 4 e baktım arkası dardı ve normal bi sedan dan daha küçüktü.pajero almaya gittik araç hem çok büyüktü hemde fiyat bi anda 180 milyardan 210 milyara fırladı.nitro düşündüm hem servis yoktu yakınlarda hemde 2.8 motorun vergisi var.crv ye baktım dizeli çok pahalı ve araç küçüktü.kuga deseniz yine öyle çok küçüktü.ben baya bu sınıfı araştırdığıma inanıyorum.yinede kanaat sizin.ben aracımdan çok memnunum geniş uzun yola çıkılır güven veriyor hız isterseniz bastınmı gidiyor. Bunlar benim aradığım ana özellikler.birdaha bana sorsalar hangi arabayı alırdın yine XTRAİL ALIRDIM!

Biraz geç oldu ama işte arabamın fotoğrafları;

IMG 4264

hayırlı olsun güle güle kullanın.
Sizden bir ricam var,mümkünse arka koltukları yatırıp bagaj açıkken bir fotoğrafını çekebilirmisiniz? Bide oluşan mesafenin uzunluğunu merak ediyorum,
Söylenenlere göre bu aracın koltuklarıyattığında bagaj zemini tamemen düz oluyormuş ve 2 metreye yakın olan mesafe ayrıca cam tavan çok güzel geçecek kamp gecelerinin işaretçisi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR