Üyelerimizden Prof. Dr. Metin Özpoyraz'ı Kaybettik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan future Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,456

future

Yeni Üye
Mersin'in Silifke İlçesi'nde, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Özpoyraz, denizde boğularak yaşamını kaybetti.

Olay, bugün öğle saatlerinde Silifke İlçesi'ne bağlı Atakent Beldesi'nde meydana geldi. Hafta sonu tatili için yazlık evinin bulunduğu Atakent'e giden Prof. Dr. Metin Özpoyraz, denize girdi. Bir süre sonra çırpındığı fark edilen Özpoyraz, çevredekiler tarafından güçlükle Sudan çıkartıldı. Nefes aldığı fark edilen Özpoyraz, Silifke Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Ancak burada yapılan müdahaleye rağmen Özpoyraz kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma başlatan Cumhuriyet Savcısı, Özpoyraz'ın cenazesini otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderdi

http://www.haberler.com/profesor-denizde-boguldu-3030591-haberi/

Etiketler
Ynt: Üyelerimizden Prof. Dr. Metin Özpoyraz'ı Kaybettik

Başımız sağolsun... Mekanın cennet olsun hocam... İçimiz yanıyor hocam....

başınız sağolsun allah yakınlarına sabır versin günahlarını affetsin :(

Daha yeni, kamperi ile yaptığı Avrupa gezisinin anılarını okumuştuk; değerli bir bilim adamının yitirildiği haberine inanasım gelmiyor.
Yakınlarına, dostlarına, arkadaşlarına, sevenlerine ve tüm karavancılara başsağlığı diliyorum. :( :'(

Cavid Sezen

Birkaç gün öncesine kadar gezi anılarını yayınladığı karavancı dostumuz saygıdeğer bilim adamı Metin Hocamıza
rahmet, acılı ailesine baş sağlığı diliyorum. Taksiratı afolsun.

allah rahmet eylesın mekanı cennet olsun tum sıtedekı arkadaslarımız ve proforun dostların ın bası sagolsun

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakınların başı sağ olsun

Merhuma Allah'tan rahmet, dost ve akrabalarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

Erdal Ötügen

Allah rahmet eylesin, yakınlarının başı sağolsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR