Üye Grupları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,120

Etiketler

Ynt: Üye Grupları

aslında çok güzel düşünmüşsünüz.20 msj sınırı olmasa kimse pek msj yollayıpta bilgi paylaşmaz.msj sınırını doldurcam diye msj çekmeye başlıyosun her konunun içinde yer almaya başlıyosun yavaş yavaş.buda hem bilgi açısından hemde bişeyleri görüp dahada ilgili göstermek için çok faydalı bişey yapılmış bence.

Geniş bir zamanda tüm yönetim kadrosuyla beraber görevlerinin de yazıldığı bir sayfa yayınlanacak zaten. Özellikle bu aralar çok yoğun günler geçiriyoruz, günde 2-3 saatlik uykularla hem Gezenbilir'le ilgili projeleri hem de kendi hayatlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler...

Bu bence güzel düşünülmüş, gruplandırma olmalı... ve buradaki gruplandırma güzelce de süslenmiş... ;)

Bence de güzel düşünülmüş ama geliştirilirse daha güzel olabilir. Profil ziyaretlerinin daha yukarı çekilip, grup sayılarının arttırılması gibi.

Sayfanın başında ''toplam online süreniz'' diye, kişinin forumda ne kadar vakit geçirdiğiyle ilgili bilgi veren bir bölüm var. Bunun bir önemi yok mu gruplandırmalar için. Kişi sitede fazlaca vakit geçiriyordur fakat gereksiz konuşmayı sevmiyordur, olamaz mı? :smiley:)

Merhaba;
Forumda 750nci mesaja gelindiğinde, Kamp IV seviyesi olsa ve ona yükselinse nasıl olur ?
Forum üyelerinin motive edilmesi ve resimde görülen Kamp IV'nin de Gezenbilir.com üye gruplaruna katılması çok yararlı olur bence. Yine 1000 mesaja gelen üyeler zirve yapar, yalnız Kamp III'den direk Zirve yapmak bana biraz garip geldi :smiley: Tabi ki bu sadece benim görüşüm..

Saygılar,
Çağdaş Özcan

Okudum anladım. Ben de neden böyle seviyeler olduğunu anlamaya çalışıyordum. Çünkü bazı konularda merak ettiğim yazılara da ulaşamıyorum. Bu arada efendim tahmin edeceğiniz gibi yeni üyeyim :smiley:

cagdas90' Alıntı:
Forumda 750nci mesaja gelindiğinde, Kamp IV seviyesi olsa ve ona yükselinse nasıl olur ?

Teorik olarak doğru söylüyorsun, böyle şeyler kendini zamanla ihtiyaç olarak gösterecektir ;)

Esin Sayin' Alıntı:
Kaç adat forum yazysy yazdığımızı görebiliyor muyuz?

Profil sayfanızda "Mesajlar" olarak kontrol edebilirsiniz :smiley:

bu siteye ben yeni geldim ama böyle bir hizmet verdiğiniz icin teşekürler bazne insan biryerlere gitmek isityor vede gidecegi yerdede kılavuz kullanmak ıstemıyor cunku bazen ınsan yanlız olmak ıstıyor bence en iyi kılavuz www.gezenbilir.com dur arkadaslar işde budur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri