Ünlü Futbolcu Hasan Şaş: İki karetta yüzünden karataş sahilleri kullanılamıyor..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,836

yasarergun

Dünyayı değiştirebilirsin
Yer
Antakya-Hatay ama O bir Antep'li :)
Web
www.yiyenbilir.com
Ünlü Futbolcu Hasan Şaş Adananın Karataş ilçesindeki karettalar yüzünden sahile otel yapılamadığından şikayet etti

Sayın Şaş'a sevgilerimizi göndermekle birlikte biz ona topa nasıl vurulacağını nasıl öğretmeye kalkmıyorsak O'na bilmediği konularda biraz tedrisattan geçtikten sonra kelam etmesi gerektiğini salık veriyoruz.

Haber Aşağıda

Ünlü futbolcu siyasete giriyor

Eski futbolcu Hasan Şaş, önümüzdeki yerel seçimlerde memleketi olan Adana'nın Karataş ilçesinden belediye başkan adayı olacağını söyledi. Eğer başkan olursa ünlü futbolcunun ilk projesi ceratta sahiline otel yapmak...

Hemşehrilerinin kendisinden sürekli iş istediğini belirten Şaş, "Başkan olduğum ilk gün de Karataş'ı Adana'nın merkez ilçesi yapacağım. Karataş'ta 60 km sahil var. Ama iki tane caretta kaplumbağası doğuracak diye burada hiçbir şey yapılmasına izin verilmiyor. Bir beş yıldızlı otel yapılsa en az 500 kişi işe girer." dedi.

Galatasaray'da futbol hayatını sonlandırarak yorumculuğuna başlayan yıldız futbolcu Hasan Şaş, 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde memleketi Adana'nın Karataş ilçesinden belediye başkan adayı olacağını söyledi.

Bugüne kadar 47 kez milli takımda oynayan Şaş, EMITT Fuarı'na gelen Adanalılarla buluştuğu yemekte ahaport.com sitesine yaptığı açıklamada önümüzdeki yerel seçimlerde hemşehrilerine hizmet etmek için siyasete girmek istediğini belirtti. "Beni her gün memleketim Karataş'tan 500 kişi arıyor ve iş istiyor. Karataş'a bir tane beş yıldızlı otel yapılsa ne olur? Kaç kişi işe girer düşündünüz mü? Böylece ben de telefonlardan kurtulmuş olurum.' diyen Hasan Şaş'ın bu sözleri üzerine Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu, "Memleketinden belediye başkanı ol' teklifinde bulundu. Bunun üzerine yıldız futbolcu, "Zaten onu yapacağım abi. Belediye başkanı olacağım. Başkan olduğum ilk gün de Karataş'ı Adana'nın merkez ilçesi yapacağım. Mevcut sorunlar Karataş'ın boyutunu çok aşmış durumda.

Karataş'ta 60 km sahil var. Bu Türkiye'nin hiçbir yerinde yok. Ama iki tane caretta kaplumbağası doğuracak diye burada hiçbir şey yapılmasına izin verilmiyor. Ama kaplumbağalardan vazgeçilip bir beş yıldızlı otel yapılsa en az 500 kişi işe girer. Her sene Karataş'a gitmek için Mayıs ayını iple çekiyorum. Ama of'tan pof"tan yatamıyorum. Ya sinek ya sıcak! Başkan olunca bunları düzelteceğim." dedi.

Hasan Şaş'ın bu sözleri üzerine Akdeniz TV Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Evsen, Şaş'tan kesin bir tarih istemesi üzerine Şaş, "2014'te belediye başkan adayımım. Bunu oturup planlayacağım. Henüz parti belli değil" diyerek siyasete resmen yeşil ışık yaktığnı ifade etti. Hasan Şaş bu ilginç çıkışının ardından "Adana Demirspor ile ilgili bana teklif gelir ve sabredilirse takımı üç yıl içerisinde Süper Lig'e çıkarırım. Buna hazırım. Ama Adana seyircisi buna hazır mı, onlara sormak lazım." dedi.

(H. SALİH ZENGİN / Zaman Online )

Etiketler

Ynt: Ünlü Futbolcu Hasan Şaş: İki karetta yüzünden karataş sahilleri kullanılamıyor..

yurdum insanı BU' nuda seçerse şaşırmam.

Ynt: Ünlü Futbolcu Hasan Şaş: İki karetta yüzünden karataş sahilleri kullanılamıyor..

Yazık, ne diyelim? tabiki insanlara iş imkanı yaratma düşüncesi güzel bişey ancak o kaplumbağa dediği caretta ların neslinin tükenmekte olduğundan bir haber sanırım :(

insanlara iş kapısı açmak güzel bişey ama bu dünya sadece insanlara ait değil onuda unutmamak lazım

bronco41' Alıntı:
insanlara iş kapısı açmak güzel bişey ama bu dünya sadece insanlara ait değil onuda unutmamak lazım

zaten insanların hep unuttuğu konuda bu, hatta bazı insanlar sırf kendilerine ait bile sanıyorlar. O caretta buhtemelen o Hasan Şaş portakalda vitaminkende oraya gelip yumurtluyordu.

Tempus' Alıntı:
zaten insanların hep unuttuğu konuda bu, hatta bazı insanlar sırf kendilerine ait bile sanıyorlar. O caretta buhtemelen o Hasan Şaş portakalda vitaminkende oraya gelip yumurtluyordu.
kendilerine ait sansalar iyi gene etrafı kirletmez doğayı katledmezler kendi malları olduğu için ayrıca vitamin konusundada çok haklısınız ;D

alıntıyı yaparken yanlış yaptık galiba : ;D

zihniyet fukaralığı

bu adamı kesin seçer başkan yaparlar allah ıslah etsin diyorum

Tempus' Alıntı:

sadece 170 000 000 yıldır oraya yumurtluyorlar

avrupalılar yiye yiye bitirdi bir tek yunanistanda çok az var gerisi bizde ve biraz da kıbrısta

Futbocuyken de sevmezdim...

cehaletin böylesi :eek:

Arkadaşlar içinizde Adananın Karataş ilçesinde 1 tane bile karetta kaplumbağası gören varmı acaba ben Karataşlıyımda merak ettim

gozukara' Alıntı:
Arkadaşlar içinizde Adananın Karataş ilçesinde 1 tane bile karetta kaplumbağası gören varmı acaba ben Karataşlıyımda merak ettim

Bende Osmaniyeliyim be Karataşa çok gittim. Mesele kaplumbağaları görmek değilki mesele oraya geldiklerinin bilinmesi. O kaplumbağalar genelde gece yarısı biz uyurken kumsala çıkar yuva açar yumurtlar ve döner. 2 tane 5 yıldızlı otel kurulunca sürekli dolucak Karataşında tüm sorunları biticekmi sanıyorsunuz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR